2726
عنوان

شوهرم خیلی انلاینه

283 بازدید | 20 پست

اینستاهم نداره مغازه لباس فروشی داره خیلی تو تل آنلاینه مطمئنم که جای بدی نمی ره چون شبا دوسه ساعت گوشیش دراختیارمنه و هرجابخوام می رم ولی خب اینجوری خودش نابود میشه شما هم شوهراتون اینجورین؟

برای سلامتی و سالم بودن دخمل قشنگم ی صلوات بفرس     

حتما دوست دختر داره بهش گفته فلان ساعت پیام نده مثلا خودم پیام دادم پیام بفرست

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه ...پنج دقیقه میبینه میگه سرم داره گیج میره 

منو جنگ میکنه که چه جور تحمل میکنی اینقدر سرت تو گوشی باشه

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
این چه نظری بود؟یعنی چی ? واقعا نظرت اینه یا مسخره کردی؟؟

نه بابا شوخی بود 🤣🤣

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡
وای یه لحظه فکر کردم واقعا نظرته😄😄😄😄😄

خخخخ واقعن همچین رابطه های هم هستن ولی نظرم این نیست 😂😂😂

اره شوهر منم مدام انلاینه    منم وقتی میاد خونه گوشیش دستمه و هیچوقت چیزی ندیدم که بد باشه ...

نه

چیزی باشه بالاخره یه چیزی از تو گوشی درمیاد 

یعنی شوهر منم باید راجع بهم همچین فکری بکنه ??

من امروز هیچ پیامی پی وی نداشتم اصلا .ولی بیشتر از بیست بار تلمو چک کردم

, 😐😐😐😐😐

جونم 🤣🤣🤣🤣

2706