2703
2553
من تصمیم گرفتم خبرم برای مسافرت از خونه غذا درست کنم یه وعده کباب یه وعده الویه یه وعده املت با مواد ...

خب با 100 تومن فقط یه وعده میشه رستوران بین راهی غذا خورد!! 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

والا سمت ما سینه بدون استخون کیلویی ۱۹تومنه که باهاش ۴تا سیخ پر ملات جوجه مبشه

چه خوب😢

کجایین مگه؟ 

ما از این بسته بندی ها خریدیم

از کجا باید بخریم؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2456
خب با 100 تومن فقط یه وعده میشه رستوران بین راهی غذا خورد!! 

آخه یک ساعت دو ساعت بیشتر نیست راه افتادیم. میخواستم ببینم بلدم صرفه جویی کنم یا نه هر سری برا یه شب حداقل یکی دوتومن خرج می‌کردیم 

عزیزم غذای خونه گرونترهم بشه ارزششو داره. بچه دوستم الان یک هفتست به خاطر غذای رستوران عفونت روده گرفته بستریه دکترهم گفت همش به خاطرغذای رستورانه

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
چه خوب😢 کجایین مگه؟  ما از این بسته بندی ها خریدیم از کجا باید بخریم؟

کدوم سمتی آدرس بدم

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
2714
آخه یک ساعت دو ساعت بیشتر نیست راه افتادیم. میخواستم ببینم بلدم صرفه جویی کنم یا نه هر سری برا یه شب ...

خب الان 100 تومن شده خوبه دیگه😂

ما زیاد مسافرت میریم

که اونم دو وعده تو راهیم یه کباب تابه یا کتلت میپزم با مرغ آبپز بدون رب یا با برنج یا نون

بعدشم که یا خونه کسی میرسیم یا زائر سرایی هتلی جایی میریم

کدوم سمتی آدرس بدم

من اشنویه آذر بایجان غربی هستم😢

من تصمیم گرفتم خبرم برای مسافرت از خونه غذا درست کنم یه وعده کباب یه وعده الویه یه وعده املت با مواد ...

علی الحساب گلم😘

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
کدوم سمتی آدرس بدم

اگه تهرانی آدرسش رو بده ما ان شاء لله سال دیگه منتقل میشیم اونجا لااقل آدرس داشته باشم😁

من اشنویه آذر بایجان غربی هستم😢

من تهرانم ...از شعبه های ظربال طیور به صورت ۴یا ۵کیلویی میخرم خیلیم خوب وبه صرفه هست

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
اگه تهرانی آدرسش رو بده ما ان شاء لله سال دیگه منتقل میشیم اونجا لااقل آدرس داشته باشم😁

والا فروشگاهها قیمتش. بالاست من از شعبه زربال طیور عمده میخرم تو یافت آباد هم مغازه اش همین قیمته ۱۹یا ۲۰...من اوایل از قصابی می‌خریدم کیلویی ۳۵

2706