2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بله من چادر معمولیم ۴ متر و ۸۰ سانت عربیم ۷ متر. قد ۱۶۵

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2728
2738
@مهناز9999     @بانوی_بی_نشان     @بهنیارگل     @ریحان87 &nb ...

سلام معصومه جان🌹

استارتر عزیز، من اغلب دانشجویی آماده میخرم، هرچند که کمکی نکردم، ولی پیشنهاد میکنم شما هم عربی آماده بخری، راحت تر و متنوع تره

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
سلام معصومه جان🌹 استارتر عزیز، من اغلب دانشجویی آماده میخرم، هرچند که کمکی نکردم، ولی پیشنهاد میکن ...

سلام آبجی بی نظیر من! خانم دکتر مهربون! حیف که تاپیک مال خودم نیست مگر نه یه مثنوی برات میگفتم!

سلام...ببخشید من نطرات رو نخوندم نمیدونم به جواب رسیدید یا نه...

اومدم بگم اگر چادر عربی عراقی منظورتونه که دوخت خاصی داره و تقریبا 8 متر پارچه میخواد...باید بدید خیاط عبا دوز براتون بدوزه..

بعضی ایرانیها با پارچه کمترم مثل اینکه میدوزن ولی به قشنگی و کیفیت عراقی درنمیاد

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2706