2737
2734

ببین یچیزی بگم بهت.من یبار اینجوری شدم جوری که تا یه مدت طولانی دیوونه شده بودم انقدر نمیتونستم آب دهنم رو قورت بدم.فکر میکردم ادامه ی مریضیمه.با اینکه همه کار هم کرده بودم.یکی بهم گفت چیزای گرم نخور و بجاش خنکی بخور.خدا خیرش بده توی دو سه روز گلوم خوب شد

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببین یچیزی بگم بهت.من یبار اینجوری شدم جوری که تا یه مدت طولانی دیوونه شده بودم انقدر نمیتونستم آب د ...

حالا فردا خاکشیر میخورم 

ولی نشاسته و عسل و ...رو امتحان کردم 

منم از مریضی متنفرم😫

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
حالا فردا خاکشیر میخورم  ولی نشاسته و عسل و ...رو امتحان کردم  منم از مریضی متنفرم😫

عسل نخور فعلا.اصلا دو سه روز چیزای گرم نخور ببین خوب میشه؟

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
چیزای ترش نمیتونم بخورم

عذر میخوام چهار تخمه را از عطاری بگیر و داخل ليوان بریز و آب جوش به آن اضافه کن  یک نعلبکی بروی آن بذار تا دونه های چها ر تخمه درشت بشه   تا آب  داغ هست سریع میل کنید 

عزیزم دو قاشق عسل سه چهار قاشق آبلیمو طبیعی بریز تو یه لیوان آب گرم واقعا معجزه میکنه . ترخینه درست کن فلفل قرمز بریز توش اونم عالیه

دوقلو های عزیزم دوستتون دارم بیشتر از جونم. 
2738

سلام عنبرنسارا دود کنید. 

قشنگ نفس بکشید تو فضا 

عفونت رو کلا از بین می بره

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
عزیزم دو قاشق عسل سه چهار قاشق آبلیمو طبیعی بریز تو یه لیوان آب گرم واقعا معجزه میکنه . ترخینه درست ...

این برا پیشگیری عالیه

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی