2726

يس

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آرع 

چون برام مهمه همه ی واکنشاش

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕

همه مزه اش ب همینه وگرنه کسیو ک دوست نداشته باشی محلش نمیدی

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

منم ی تایمی اینجوری بودم فکر کنم واسع این بود ک اوضاع بهم ریخته بود اونم هیچ تلاشی برای درست کردنش نمیکرد منم سعی میکردم حرصش بدم 

یعنی زیادم تقصیر تو نیس احتمالا طرفتم مقصره وگرنه اگ شرایط اوکی باشه همه چی مریض ک نیستی بخوای حرصش یدی ب جاش باهاش با عشق رفتار میکنی

منم ی تایمی اینجوری بودم فکر کنم واسع این بود ک اوضاع بهم ریخته بود اونم هیچ تلاشی برای درست کردنش ن ...

ن من زیاد خوشم نمیاد هی حرف عاشقونهدبزنیم معمولا از 24 ساعت 20ساعتش دعواس 4ساعتش تایم عاشقونه😂

2706