2726
عنوان

کمک نمیدونم چیکار. کنم

193 بازدید | 41 پست

بچه ها من چند. ساله که در. وجودم جن هست از بچگی یه بارم منو بردن پیش دعانویس تا یه مدت کمی خوب شدم اما بعدش دوباره برگشت جدیدا. هم دعای روقیه شرعیه گوش میدم برا چند. دقیقه ممکنه خوب شم و جسمم راحت شه اما باز حالم بد. میشه و میشه همون آش و همون کاسه تازه همزادم دارم یه شب تو خونه دیدمش خیلی ترسیدم الانم نمیدونم چیکار. کنم پیش کی برم که کمکم کنه کسی رو. میشناسین که بتونه با آیات قران جن گیری کنه؟آخه این دعانویسا با طلسم و. اینان که اصلا خوب نیست آدمم از. علما میپرسه میگن اینا توهمه نباید. بهشون فکر. کنی اصلا همزاد. وجود نداره آخه برادر. من ،من از. بچگی این مشکل رو داشتم اون موقع اصلا نمیدونستم جن چیه که بخوام دچار. توهم بشم بدتر. ناامیدم کردن فهمیدم اونا هم نمیتونن برام کاری کنن

چجوری اذیتت میکنن؟ 

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چجوری اذیتت میکنن؟ 

توی وجودمه همش بی دلیل ناراحتم عصبیم میپرم به بقیه حتی یه مدت پیش روانپزشکم رفتم که فکر. نکنین مشکلم روانیه قرص خوردم دکتر. گفت دیگه خوب شده وقتی که دعای روقیه شرعیه که از. آیات قرانه گوش میدم عذاب میکشه تقلا میکنه تو وجودم

توی وجودمه همش بی دلیل ناراحتم عصبیم میپرم به بقیه حتی یه مدت پیش روانپزشکم رفتم که فکر. نکنین مشکلم ...

وحشتناکه 

نماز میخونی؟ 

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
سرکاریه😨😨😨😨

عزیزم بنظرت من بیکارم؟😐

شما چرا. مثل یه عده ای ته دل آدمو خالی میکنین اگه باور نمیکنین خوب تاپیکو ترک کنین دارم عذاب میکشم یه عمره اینه جوابتون جای راه حل دادن؟

بله عزیزم نماز. قرآن تعجب میکنن با وجود. اینا چرا. باز. تو وجودمه

خدا نجاتت بده

2706