2737
2734
عنوان

من دلم ترشی انبه خواست

| مشاهده متن کامل بحث + 991 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دلم خود انبه خواست☹️

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2731
نه نه مشکلی با ترش بودنشون ندارم   کلا از شکل و بو و اینجور چیزاشون خوشم نمیاد

اصلا این با ترشی هایی که ما میخوریم فرق داره بو و طعم و همه چیش😋😋

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738

[QUOTE=108738272]دقیقا یادم نیس.سس انبه یه مقدارش میشد ۱۵.فک کنم 

که اینطور مرسی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.
بحثم ترشیش نیست میگم انبه رسیده رو یه دونش رو نمیتونیم کامل بخوریم🤔🤔🤔

واقعا😳چرا؟؟؟؟ 

منو شوهرم ک نفری دو تا میخوریم😁

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
نمیدونم واسم مهم نیست  فیلمشونو جدی نمیگیرم  فقط دلم ترشی انبه میخواد

ترشی انبه یه بارهشت سال پیش یه دستفروشی اورده بودشهرمون خریدن خانواده خوردیم ببین مزش هنوزدهنمه بخدا پاکستانی بود

دیگه ازونموقع تاچندوقت پیش یه مغازه ای داشت ریختم دورازبس بدبود

2706