2410
2553

باخواهرم یک جا میریم سرکار،باهمکارا نشسته بودیم من گفتم مامان میگه بعد از کار میخاین بیاین خونمو تمیزکنید خسته اید یهو خواهرم جلوجمع گفت  خودم تمیزکاری میکنم بعدش گفت رزیتا اصن ب مامانم کمک نمیکنه تو کارای خونه،منم گفتم چون من زندگیم جداس طبقه ی بالا،و طبقه بالا کلی کاردارم بعد گفت توچکارداری هی میگی!؟

خواهرم باز گفت من خودم دفعه ی پیش رفتم  خونه مامانمو تمیزکردم،دوستشم گفت اره رزیتا اصن ب مامانش کمک نمیکنه تو خونه و خندید وگفت بهم که تو چکارداری مگه توخونه ک نمیرسی؟ منم گفتم هروقت خونه دار بشی میفهمی دوستشم گفت واه همین الانم ک مجردم کارهای خونه روم ریخته

، موندم دوستش ازکجا خبرداره ک من ب مادرم کمک میکنم یانه!؟ فک کنم خواهرم بهش گفته خیلی از خواهرم ناراحتم کلی گریه کردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
فک کن که ۵ سال دیگه این مساله ای ک الان ناراحتت کرده ، ناراحتت می کنه؟ پس ارزشی نداره بیخیال باش و ...

اینده مال ایندس ک بهش فکرنمیکنم از الان اخه همیشه ی چیزی میپرونه یکی با حالت منت و پز بگه بقیه ک من خودم کارای مامانم میکنم ولی خواهرم دست ب سیا سفید نمیزنه و ابروت جلو جمع بره ناراحت نمیشی!؟

مهم نباشه ،،بیین خواهرم خودش نشست تعریف کرد برام....گفت فلانی ،،دختر خواهرشوهرم ب شوهرش گفته ی لیوان آب بیار گفتم ااا پاشو مث فلانی شدی(یعنی من)منم گفتم واقعا ک من هی تنبلیم کنم نباید بگی که بعد من کی تا این حد تنبلم یهو خنده ش خشکید،،گفتم بیین من ناراحت شدم،،بیخیال بابا،،اصلا هم گریه هم نکردم چرا گریه کنم آرامشم مهمتره قرار نیست همه منو تعریف کنن قرار نیست همه از من راضی باشن ....

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄

خواهر من که اومده بودن واسه پسر خواهر شوهرش ردش کردم از اون موقع چار سال میگذره و همش میگ موندی شوهر نکردی فک میکن فامیل شوهرش بی عیب نقصن  فلان بیسار تازه اون روزم از خونش باقهر اومدم بیرون😤😤😤

2706