2733
2734
عنوان

کسایی که به لنز چشم واردن بیان

96 بازدید | 8 پست

بچه ها من یدونه از لنزام خشک شده بود دوباره با مایع لنز شستمش و گذاشتم بمونه توش 

الان که نگاش کردم دیدم از حالت خشکی درومده و سالمه 

میشه دوباره استفادش کنم یا بندازم دور؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ننننن ببین لنز افتضاااااح حساسه ب طوری ک اگه حتی ی بار از دستت بیوفته زمین دیگه نباید برش داری باید مستقیم بندازی دور یا حتی نباید ی بارم با دست نشسته و ضد،عفونی نشده برش داشت و وقتییم ک خشک بشه دیگه نباید زدش شاید تو فکر کنی مثل اولش شده ولس اون اثرات بدشو داره

2728
عه ؟پس هیچی دیگه استفاده نکنم چون میترسم خدایی

بایدم بترسی چشم خیلی حساسه اصن همچین ریسکیو نکن 

ببین من اولین لنزمو ارزون گرفتم میزدم چشمام تارررر میدید دور قرنیم میسوخت بعد توجه نمیکردم میدونی چیشد چشمام عفونت گرفت کلللللی هزینه کردم تا خوب شدم بعدش رفتم نمایندگی لنز خوب گرفتم اونجا خیلی اطلاعات دادن بهم حتما بندازش دور خواستی دوباره لنزم بگیری همیشه چ لنزتو استفاده خاسی بکنی چ نکنی هر دو هفته ی بار باید مایع لنزتو عوض کنی و اولین بارم جای لنزیتو با مایع قشنگ بشور و اینکه ختما ی مایع لنزی بگیر ک ضد عفونی کننده هم داشت  باشه

2738
عه ؟پس هیچی دیگه استفاده نکنم چون میترسم خدایی

من زیاد به بند مسایل بهداشتی نبودم.  زیادم میزدم تو مجلسا ولی خداروشکر مشکلی پیش نیومد.  ولی بنظرم شما توصبه بهداشتی رو رعایت کنی بهتره. 

یک فرشته هست که فقط بیلاخ نشون میده.  اون مسئول رسیدگی به آرزوهای منه!!!!!