2726
عنوان

دلداری :(

106 بازدید | 15 پست

من یه دختر دو سال و شش ماهه دارم که حالا با شرایطی که داشتم تا نزدیک دو سالگیش با مامانم زندگی میکردیم د

و کلا مامانمو مامان خودش میدونست بعد از اون من ازدواج مجدد کردم و بردمش پیش خودم تو این مدت مثلا ماهی یبار دوسه روز میایم شهر مامانم اینا تا دلتنگی برطرف شه 

الان احساس میکنم باید یکم برای خودم و شوهرم وقت بزارم و چون بچه دوم تو راهه وقتی دنیا اومد مسلما خیلی بیشتر درگیر میشم 

مسئله اینجاس که میخوام یه ۲۰ روز یه ماهی بچمو بدم مامانم نگه داره ولی عذاب وجدان دارم و اینکه هرچی فکر میکنم دلم نمیاد :( 

از یه طرفی واقعا زندگیم نیاز داره به یه تایم استراحت 

میشه حرف بزنین بام ؟؟

🤲خدایا زود بگذره و راحت....

من جای شما بودم این کارو نمی کردم گناه داره بچه اولت درثانی یه رفتاری پیشی نگیربعدا که بچه دومت دنیا بیاد این بچه اول حسودیش بشه

اگه مهم باشی سراغ تو میگیرن، نمیگیرن چون براشون مهم نیستی!!دیگه توضیح ازاین شفافتر!!! برا خودتون ارزش قائل باشین♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ات مگه اضافه است ؟ بذارش مهد صبح ها برای خودت وقت بذار ، شبها بخوابونش برای شوهرت  وقت بذار

به ندای وجدانت گوش کن ، کارت خجالت آوره میخوای بچه رو از سر خودت باز کنی ، همون ماهی دو سه روز دوری کافیه برای تنوع و استراحت بیشتر از اون میشه سنگدلی و بدجنسی

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2728

به نظر من کار خوبی نیست

بچه رو بیست روز از خودت دور کنی بعدم بچه دوم به دنیا بیاد، بچه اول قشنگ حس طرد شدگی پیدا می کنه

مگه بقیه مردم که بیش از یه بچه دارن یه ماه یه ماه بچه هاشونو پیش اینو و اون می ذارن

شما به استراحت نیاز دارید ولی در کنار بچه برا خودتون وقت آزاد کنین

شاید دختر شما به مادرتون وابستگی عاطفی داشته باشه ولی خوب می فهمه که "شما" مامانش هستین

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
کاری به زندگی خودت ندارم ولی بنظرم به اون بچه ظلم میکنی با این کارهات عملا نشون میدی که نمیخواهیش

اصلا اینجوری نیس رابطمون خیلی خوبه همو خیلی دوس داریم و واقعا تا الان که به اینجا رسیدم هیچی براش کم نزاشتم ولی خب دوتا مسئله هست 

اولا که بچه شوهرم نیس و شوهرم با همه محبتاش و دوس داشتناش و سکوت کردناش بلاخره یه جووووری نشون میده که دوس داره یکم تنها باشه خصوصا که بلافاصله بعد ازدواج با بچه رفتیم خونه زندگیمونو راه انداختیم 

دوم اینکه حس افسردگی دارم احساس خستگی میکنم از طرفی دلم راضی به گذاشتنش نمیشه :(

بچه ات مگه اضافه است ؟ بذارش مهد صبح ها برای خودت وقت بذار ، شبها بخوابونش برای شوهرت  وقت بذار ...

ماهی دوسه روز دوری نیس باهم میریم و میایم ولش نمیکنم 

مهد کودک هم قبول نمیکنه بره دوس نداره جو اونجارو چندروز بردمش همش گریه میکرد نخواستم اذیت بشه 

بعد اینکه الان که ولش نکردم دارم مشورت میخوام ازتون که چیکار کنم اینجوری محکومم نکنید توروخدا

اصلا اینجوری نیس رابطمون خیلی خوبه همو خیلی دوس داریم و واقعا تا الان که به اینجا رسیدم هیچی براش کم ...

اگه شوهرت میخواست تنها باشه خیلی اشتباه کرده شمارو انتخاب کرده مگه نمی دونست تو بچه داری عروسک که نیست بذاری جای دیگه تا تنها باشین

اگه مهم باشی سراغ تو میگیرن، نمیگیرن چون براشون مهم نیستی!!دیگه توضیح ازاین شفافتر!!! برا خودتون ارزش قائل باشین♥️
اصلا اینجوری نیس رابطمون خیلی خوبه همو خیلی دوس داریم و واقعا تا الان که به اینجا رسیدم هیچی براش کم ...

مگه بقیه مردم که بچه دوم و سومشون رو دنیا میارن و افسرده میشن بچه اول رو اینور و اونو  میسپرن؟؟؟؟؟؟

عزیزم

شوهرت شرایط شما رو میدونسته و پا پیش گذاشته 

اگر الان عوض شده و یه جوووووووری!!! شده مشکل خودشه

دلم آتیش گرفت برای دخترت

قرن بیست و یک برای بقیه کشورهاست، ما نهایتا سال دوم هجرت باشیم     
مگه بقیه مردم که بچه دوم و سومشون رو دنیا میارن و افسرده میشن بچه اول رو اینور و اونو  میسپرن؟؟ ...

من دفعه اولیه که میخوام همچین کاری کنم و الان تو مرحله تصمیم گیریم واقعا نمیدونستم چیکار کنم و تایپیک زدم که کمک بخوام 

دل خودمم اتیشه 

نظراتو که میبینم مصمم تر میشم که نزارم بمونه

همسرتون می دونسته بچه دارید دیگه

باید کنار بیاد

چرا؟

چون این وسط شما حق انتخاب داشتین

همسرتون حق انتخاب داشت

بچه طفل معصوم نه

برا همین تنها کسی که نباید متحمل عواقب تصمیمات بشه همین بچه اس

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
ماهی دوسه روز دوری نیس باهم میریم و میایم ولش نمیکنم  مهد کودک هم قبول نمیکنه بره دوس نداره جو ...

عزیزم همه بچه ها اول برای مهد و مدرسه گریه زاری میکنن تا بچه دوم نیومده آروم آروم مهد فرستادن رو شروع کن که برای هر دوتون راحت تر باشه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
همسرتون می دونسته بچه دارید دیگه باید کنار بیاد چرا؟ چوت این وسط شما حق انتخاب داشتین همسرتون حق ...

حرفتون درسته 

چی بگم ...

با مامانم که حرف میزنم میگه همه بچه هاشون دست مامانشونه حالا تو راهت دوره مجبوری بزاری بری یکی تو همون شهره میزاره خونشون چند ساعت 

ولی دل خودم راضی نیس و الان که نظراتو خوندم بدترم شد 

عزیزم همه بچه ها اول برای مهد و مدرسه گریه زاری میکنن تا بچه دوم نیومده آروم آروم مهد فرستادن رو شرو ...

گفتم شاید زوده سال دیگه ببرمش بهتر باشه ...

2706