2737
2734
عنوان

ازدواج برادرم

278 بازدید | 29 پست

سلام

بچه ها من داداشم ازدواج کرده و ما دو تا شهر متفاوتیم ک رسمامونم فرق داره باهم عروسمون تمان جهیزیه رو انداخته گردن ما و داداشمم ک تازه تونسته شغلی پیدا کنه فعلا دستش خالیه 

اومدن خونمون کلی گفت ک ما دخترمون کربلا میخواد بعدشم عروسی

پدر من شغلش ازاده تا الان خداروشکر دستمون ب دهنمون رسیده و از زندگیم راضیم ولی ناراحت بابامم ک چقدر رو دوشش داره سنگینی میکنه خانواده عروسمون کلی زور میگن ولی بابام چون بی احترامی نشه میگه عیبی نداره خدا میرسونه .میدونم خودش وعده داده پول جهاز پول خونه و عروسی رو خدش میرسونه . 😔ولی همش غصه دل پدر مادرمو میخورم .

خودتونم الان میبینین وضع جامعه رو ازتون میخوام برامون دعا کنین برکت بیافته تو خونه و زندگیمون و بتونیم جهاز بخریم . تو این روزا با دلایه پاکتون لطفا برای ماهم دعا کنین.اجرتون با امام حسین 😘

واقعن تو این اوضاع گرونی خودخواهیه کسی بخواد به جزء به جزء سنت و رسم و رسوم عمل کنه

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه ازدواج خرج داره عزیزم..خدا ب زندگیتون برکت بده آمین

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
2731
واقعن تو این اوضاع گرونی خودخواهیه کسی بخواد به جزء به جزء سنت و رسم و رسوم عمل کنه

پدر من دلش نمیخواد یروزی تو عروسی من بگن واسه دخترش فلان کرد واسه ما نه بنظرمم اشتباه میکنه ولی چیزی نمیتونم بگم

پدر من دلش نمیخواد یروزی تو عروسی من بگن واسه دخترش فلان کرد واسه ما نه بنظرمم اشتباه میکنه ولی چیزی ...

واقعنم بهتر هست شما دخالتی نکنید چون درهرصورت انتخاب برادر و پدرتون این هست و دلسوزی شما این وسط به ضررتون تموم می شه

هرچندکه وقعن انصاف نیست

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                      b2n.ir/589626        
دیگه ازدواج خرج داره عزیزم..خدا ب زندگیتون برکت بده آمین

بعله داره ولی نه کلاه گذاشتن و انداختن همه چیز گردن ی خانواده من خودم هم گفتم خودم کار میکنم نه طرف پسر نه خودمون حاظر نیسنم بندازم گردنشون چون میفهمم چقدر ادمو داغون میکنه

2738
واقعنم بهتر هست شما دخالتی نکنید چون درهرصورت انتخاب برادر و پدرتون این هست و دلسوزی شما این وسط به ...

بلاخره خانوادمن نمیتونم غصه نخورم 😊بازم ممنون اومدین و نظر دادین ممنون میشم دعامون کنین  تو این روزا 

بعله داره ولی نه کلاه گذاشتن و انداختن همه چیز گردن ی خانواده من خودم هم گفتم خودم کار میکنم نه طرف ...

ماکه رسم نداریم یه تیکه جهازم بدیم ب دختر ..انقد راحتیم خیلی راضی ایم😎 

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »

عزیز من چرا هرچی میگن قبول میکنید خب؟مگه اوضاع زندگیتونو ندیدن که معمولیه و پولدار نیستید؟ آخه یعنی چی هم کربلا هم عروسی

من بودم میگفتم تویی که به کربلا اعتقاد داری به نظرت امام حسین راضیه به این همه فشاری که میخوای بیاری؟ بابا دو نفر میخوان ازدواج کنن چشمشون کور جفتشون تلاش کنن واسه زندگیشون نم نم همه چی به دست بیارن پدر مادرای بیچاره چه گناهی کردن

اه

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
ما هم همینطور  ولی اینجا گلم جایه پز دادن نیس 😕😕😕😕

پز دادن نداشت که ..هیچی نمیدیم به دختر ببره باهاش خونه شوهر ..مگه هیچی ندادن پز دادن داره 😁

عزیز من چرا هرچی میگن قبول میکنید خب؟مگه اوضاع زندگیتونو ندیدن که معمولیه و پولدار نیستید؟ آخه یعنی ...

نمیدونم بخدا 😔😔😔😔حرفات همشون درسته ولی واقعا بابام مظلومه همیشهههه همینجور بودن 

تازه موقع نامزدی هیچکدوم از فامیلای ما نبودن فقط خودشون بودن بعد اومدن میگن ما ی شام دادیم یه شامم شما بدین 😕😕😕انگار ب فامیل خودمون دادیم😑

البته ما ی شام تو ماهرمضون دادیم ولی نمیدونم با چه رویی این حفو باز میزنن

2706