2737
2734
عنوان

کاش می‌پرسیدند دلت میخواد به دنیا بیای یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روزی دو صفحه بخون، تو شروع کن بعد اعصابم راحت میشه ،عجب هر راه حلی رو قبول نمیکنی داری بهانه میاری

ببین من افسردگی دارم پانیک عصبی دارم معده ی عصبی استرسی دارم استرس شدید دارم حتی هنوز امتحان هام و ندادم بخاطر شرایطم هر روزم یه نفر داره بخاطره شرایط ام تلقین میکنه یه ادم اضافی ام تو خونه و اون ادم مادرمه من هیچی نمیگم یعنی واقعا دیگه اصلا قدرت حرف زدن ندارم بهانه ی نیست اجازه ندارم برم جای دیگه ایی نمیتونم رو کاری تمرکز کنم حتی یه چایی ام نمیتونم دم کنم انقدر اعصابم ضعیف شده 

✨〰️با صد هزار مردم تنهایی، بی صد هزار مردم هم تنهایی〰️✨
2728
سنت کمه بیخیال ب پیشرفتوپول دراوردن فک کن بذار 25سالت ک شدیجیزی داشه باشی مامانتم هرطورباش خیلی دوست ...

بله درسته حق با شماست یه کار داشتم که متسفانه از دست دادمش

واقعا تا حالا فقط بخاطر بابام تحمل کردم ولی واقعا شرایط و داشته باشم دیگه تموم میکنم این بدبختیو

ی چیزی رو بدون 

حتی اگ اخلاق شما و مامانت شبیه هم نیست یا غر میزنه ولی باورکن

دوست داره.همه مادرا بچشون رو دوست دارن.همون بچه ای ک با شب بیداری و ذحمت و از خودگذشتگی بزرگ کردن.باور کن

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
ی چیزی رو بدون  حتی اگ اخلاق شما و مامانت شبیه هم نیست یا غر میزنه ولی باورکن دوست داره.همه م ...

مادری ک فک کنه تو خونه اضافه ایی دوست داره؟

2738
تازه از صبح تا شبم میان تاپیک میزنن ک بچه میخوایم که بعدا به دنیا آوردنش و بکوبن سرش

ن من بچه دار شدم این حرفا رو نمیگم بهش.فقط بیاد😓

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ببین من افسردگی دارم پانیک عصبی دارم معده ی عصبی استرسی دارم استرس شدید دارم حتی هنوز امتحان هام و ن ...

هر چیزی راه حلی داره ،تو از مغزت و باورهای ذهنت دستور میگیری ،مشکلات همیشه هست اید مدیریتشون کنی

مادری ک فک کنه تو خونه اضافه ایی دوست داره؟

منم مجرد بودم همین فکر رو در مورد بابام داشتم.ولی الان اینجوری فکر نمیکنم.بعضی از والدین درست محبت کردن رو بلد نیستن.

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
واقعا تا حالا فقط بخاطر بابام تحمل کردم ولی واقعا شرایط و داشته باشم دیگه تموم میکنم این بدبختیو

همه مشکل دارن عزیزم.خودت میتونی بخودت کمک کنی

اگ چیزی گفت راحت بگو مجبورت نکردم میخواستی بدنیا نیاریم

قوی باش

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
هر چیزی راه حلی داره ،تو از مغزت و باورهای ذهنت دستور میگیری ،مشکلات همیشه هست اید مدیریتشون کنی

کاش بتونم 

2706