2737
2734
عنوان

سوتی من.پیام مادر شوهرم (اسکرین شات )

| مشاهده متن کامل بحث + 2942 بازدید | 56 پست

مادرشوهر توام مث مادرشوهر من پایس

پیام‌های مادرشوهر منم بخون دوتا تاپیک زدم راجع بهش😂

منتها مادرشوهر من اهل زیارت نیست

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا خوبه مادرشوهرت چیزی نگفته ما یبار زنداداشه دربدرم زنگ میزنه به خواهرم خواهرم همزمان با گوشی ثابت صحبت می کرده حواسش به زنداداشم نبوده گفته شما اونروزش که کلی چیزی گفته به خواهرم که بایدم زنداداشت نشناسی و هیچی تموم میشه تا ی جمعه ناهار خونه مامانم بودیم کلی زحمت کشیدیم اون موقع که مرغ خیلی گرون بود ناهارو آماده کردیم تازه اوله غذا بودیم دوباره بحث کشوند به زنگ زدنش و که آره منو نشناخته دیگه ادامه داد پشت سر هم آبجیم بنده خدا بغض کرد و غذاش نیمه کاره موند بابامم چند سال پیش سکته کرده و عمل قلب باز کرده مامانمم فشار بالا و مریضه بالاخره ناهارو به دهنه همه زهر کرد گفتم آخه آدم بیشعور این غذا کلی براش زحمت کشیده شده پدر و مادرمون مریض میایم دورشون که شاد باشن اونوقت تو اومدی و زهر کردی به دهن همه حرفاشو زد دست بچه هاشو گرفت و رفت

2731
حالا خوبه مادرشوهرت چیزی نگفته ما یبار زنداداشه دربدرم زنگ میزنه به خواهرم خواهرم همزمان با گوشی ثاب ...

ماشالا زن داداشت خودش یه پا خواهرشوهره.

بنده خدا آبجی ات😢منم هرکی بهم گلایه کنه یا تیکه بندازه بغضم میگیره.نمیتونم جواب بدم

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
ماشالا زن داداشت خودش یه پا خواهرشوهره. بنده خدا آبجی ات😢منم هرکی بهم گلایه کنه یا تیکه بندازه بغض ...

از اون افریطه هاست هممون از دستش در عذابیم ی جایی میریم اصلا دلمون نمیخواد بیاداز بس بد ذاته

از اون افریطه هاست هممون از دستش در عذابیم ی جایی میریم اصلا دلمون نمیخواد بیاداز بس بد ذاته

خ عجیبه حالا ترس و اینام نداره .والا من بودم سکته می کردم بخوام به خواهرشوهرم یه تو بگم چه برسه این حرفا .خ بده گله کردن واقعا

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2738
دیگه ازین بدتر که نبوده؛ برادر شوهرم  یه مغازه زده بود ولی مشتری زیاد نداشت و کم رونق بو ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

والا دیگه این دوره زمونه باید از زن داداشا ترسید...

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
چ باحال میگن دستم درد نکنه با عروس گرفتنم😅😅😅

یکبارم عید بود بعد شوهرم زیاد تو یه مهمونی دیگه نشست منم نتونستم بهش بگم بلند شو بعد دیر رسیدم خونه مادرشوهرم.حالا مادرشوهرمم مهمون داشت من موقع شام دیر رفتم بخاطر کوتاهی شوهرم که از اون مهمونی اولی بلند نمی شد بریم بعد که رفتم به مادر شوهرم گفتم کمک میخای؟یهووو بلند جلو همه داد زد  گف:حالاااا دیگه😂