2737
2734

من میخوام حاجت بگیرم بگین چیکار کنم😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢سه ساله برای برآورده شدن حاجتم تلاش میکنم ولی مشکلم حل نمیشه و حاجتم برآورده نمیشه😳😳😳😳😳دیگه تحمل ندارم به خدا حالم خیلییییییییی بده😔😔😔😔😔😔😔😔

لطفا بهم کمک کنید و بگید چیکار کنم حاجت بگیرم ثواب داره به خدا کمکم کنید😩😩😩😩😩😩😩😩

من از چیزی ک نتیجه گرفتم اونم 4 تااا از حاجتامو و روش دیگه قسمم میتونم بخورم..شرف شمسه..ک اونم تو فروردینه تایمش فقط

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط چشماتو ببند و ببین خدا رو و از ته وجودت حسش کن و بعدش بخواه ازش.خداوند خودش گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را...

هر روز که از خواب بیدار میشی برا خودت عادت کن که به چیزی که میخوای فک کنی انننننقد باورش داشته باش هدفتو که انگار بهش رسیدی! طبق قانون جذب ، اون هدف توی زندگیت محقق میشه فقط با فک کردن بهش و عمل کردن در راستای اون هدف