2726

جانم چی شده

ی روز پسره تو خونه تنها بود رفت حموم به هوا اینکه کسی خونه نیست لخت از حموم امد بیرون حوله رو برداره که دید خواهرش تو اشپزخونه هست!حوله رو بیخیال شد و سریع دوید تو اتاق خواب و درو بست.طفلی خجالت میکشید.دولا شد و از سوراخ در دید که خواهرش داره میاد سمت اتاق!سریع برگشت که درو وا قفل کنه که دید دوستای خواهرش تو اتاقن😱🙈😱🤣🤣هیتلر گفت:مردها 6 ساعت میخوابند.زنها 7 ساعت میخوابند.احمق ها 8 ساعت میخوابند.شکر خدا که درباره اونایی که 12 ساعت میخوابن چیزی نگفته☺️😎⚫برای کسی که میفهمد هیچ توضیحی لازم نیست و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافیست✌👌💕تفاوت مادر زيرك و مادر عادي👩مادر زیرک نمیگه ندو سرت میخوره به میز، یه پتو میندازه رو میز خیالش راحت بشه👩مادر زیرک نمیگه از پله بالا نرو میفتی، کنار فرزندش میشه میذاره انقدر بالا پایین بره تا انرژیش تخلیه بشه👩مادر زیرک نمیگه دست نزن خراب میشه، بلکه همون لحظه با هیجان یه پیشنهاد عالی دیگه میده تا جایگزین این بشه👩مادر زیرک نمیگه تا درساتو نخوندی از تلویزیون خبری نیست، میگه کی درساتو تموم میکنی برات یه فیلم جدید گرفتمفقط کافیه کمی خلاق باشیم تا شبها سرمان از لجبازی بچه ها سوت نکشد و بخاطر داد زدن ها و تنبیه ها عذاب وجدان نداشته باشیم.🙂چیه خو امضای طولانی دوس دارم😍😅😄😁😂🤣😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهرم دوماهه قهر کرده😢😢😢😢هرشب اوضاعم اینه خیلی داغونم

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍

خیلی حالم خرابه 😭😭😭😭😭انقد زار زدم خیلی خستم زندگیم عالی بود نمیدونم چرا اینجوری شد

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍

نیستین بیاین حرف بزنیم غم عالم رو دلمه 😢😢😢

چرا قهر کرده آخه؟ 

قبلا تاپیک زدم یهویی بخدا چندروز بود همش گردش و بیرون .یشب اومد بهانه گیری زودم جاشو جدا کرد دوماهه اینجوریم دق کردم دیگه😢😢😢

قبلا تاپیک زدم یهویی بخدا چندروز بود همش گردش و بیرون .یشب اومد بهانه گیری زودم جاشو جدا کرد دوماهه ...

عزیزم خوب چند سالشونه. اخه این رفتار بچه گانه است و منطقی نیست.  بیاد بگه مشکلش چیه آخه. یه ریش سفید واسطه کن بره ببینه حرف حسابش چیه

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
عزیزم خوب چند سالشونه. اخه این رفتار بچه گانه است و منطقی نیست.  بیاد بگه مشکلش چیه آخه. یه ریش ...

عزیزم 25سالشه.خیلی کارا کردم خانوادش حرف کتک و نصیحت همه کار کردن 😢😢😢شوهرم خیلی عوض شده میبینه دارم اب میشم حتی گفتم بریم جداشیم گفت راضیم مگه چشه زندگیمون😢😢موقع رابطه خیلی خوبه و بغلم میکنه انگار دل تنگمه.به مامانم گفته تاعید همینم ...خیلی خستم داغون شدم کاش بمیرم راحت شم

عزیزم 25سالشه.خیلی کارا کردم خانوادش حرف کتک و نصیحت همه کار کردن 😢😢😢شوهرم خیلی عوض شده میبینه دا ...

اخه یعنی چی تا عید همینم؟  نمیگم جدا شو و طلاق و این حرفا که تو نی نی سایت راحت همه به خانمها میگن ولی عزیزم این حق و داری که دلیل بخوای از شوهرت چون واقعا عجیبه. اگر بعد برگشت دوباره به سرش زد قهر کنه؟  شوهرت سنش کمه و هنوز کامل عاقل نشده برای پذیرش مسئولیت زندگی مشترک.  انشاءالله خدا خودش کمکت کنه

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀