2733
2734

توی بارداریم دکتر زنان اینو بهم داد

۴تا دونه ازش خوردم

تمام سیاهبختیای دنیا آوارشد روسرم.میرفتم تو حموم تا جون داشتم گریه میکردم.یه حاله افسردگیه وححشتناک

بعد فک میکردم مال حاملگیه.دوماهم بود

آخر فهمیدم ماله قرصه هست.قطعش کردم ۳روز بعد به حالت عادی برگشتم.چند ماهه بعد دوباره امتحان کردم ببینم واقعا مال این بوده.دیدم دوباره حالتا تکرار شد.رکتر بهم گفت بعضی مولتی ویتامینها باعث اوردوز ویتامینی دربدن میشه.یه ویتامینی به حد کافی توی بدن هست.شما قرصو میخوری.توی بدن زیادی میشه روی اعصاب تاثیر منفی میزاره

بجاش بهم پرینیتال داد.ک خیلی خوب بود.

اینه ک میگم حواستونو جمع کنید هر دارویی رو نخورید.قرصهای بزرگو جامع کلا این تاثیرو داره رو من.مثل well woman.farmaton

روشماهمچین اثری داشته دلیل نمیشه بد باشه . منم پره ناتال خوردم ولب فارماتونم دارم الان تو شیردهی میخورم اتفاقا فارماتون دوز ویتامیناش از پره ناتال پایین تره

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
روشماهمچین اثری داشته دلیل نمیشه بد باشه . منم پره ناتال خوردم ولب فارماتونم دارم الان تو شیردهی میخ ...

نهههه

نمیگم بده

میگم اگر یوخ دیدن حالشون بده دقت کنن ببینن شاید چیزی بهشون نساخته

اینم بمن نساخت

شاید روی دیگری تاثیر خوبی داشته باشه

من مامانم با فارماتون زنده شد اصن

اما بمن نمیسازه

میگم خانوما حواسشون باشه افسردگی در بارداری ممکنه دلایل دارویی هم داشنه باشه

من کاملا حالت مرگ بهم دست داده بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نهههه نمیگم بده میگم اگر یوخ دیدن حالشون بده دقت کنن ببینن شاید چیزی بهشون نساخته اینم بمن نساخت ...

درسته حق باشماست خیلی چیزا تادقت نکنی متوجه نمیشی و الکی ربط میدن ب بارداری ک ممکنه بخاطر داروباشه

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
2731