2726

هفته ۳۷هستم گلاب به روتون اسهال شدم کسی تجربه ای داشته؟

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا نگرانی هفته ۳۷ که مشکلی واسه بچه پیش نمیاد خداروشکر راستش منم این علایم رو داشتم

شما هفته ی چند این علايمو داشتی ؟؟همون هفته زایمان کردی؟؟راستشو بخای امادگی زایمان ندارم از زایمان میترسم

شما هفته ی چند این علايمو داشتی ؟؟همون هفته زایمان کردی؟؟راستشو بخای امادگی زایمان ندارم از زایمان م ...

عزیزم من دوست دارم زودتر دردام شروع شه تا راحت شم😉

با آمادگی کامل برو به استقبالش بلاخره تموم میشه و تو هم بچتو بغل میکنی همههههه درداتم یادت میره

⚘خدایا شکرت❣
درد زایمان منظمه می گیره ول میکنه و باز تکرار میشه اگه انقباض منظمه پس درد زایمانه

انقباض نیس استخوان کمرم درد میگیره دیدین ادم کار سنگین میکنه کمرش درد میگیره اون شکلی درد کمرم

شما هفته ی چند این علايمو داشتی ؟؟همون هفته زایمان کردی؟؟راستشو بخای امادگی زایمان ندارم از زایمان م ...

من هفته ۲۶ این علایم رو داشتم و متاسفانه زایمان کردم

دخترم رفت...

هر وقت رفتی واسه زایمان منم دعا کن 

ان شاءالله نی می رو سالم بغل کنی و زایمان راحتی داشته باشی

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی

آخرین پریودت چه تاریخی بوده؟؟

فقط چند روز از من جلوتری

من دوست دارم دیگه دردام شروع شه  زایمان کنم

⚘خدایا شکرت❣
آخرین پریودت چه تاریخی بوده؟؟ فقط چند روز از من جلوتری من دوست دارم دیگه دردام شروع شه  زایما ...

اخرین پریود ۱۵بهمن بود اما با  تاریخ سونو ۹بهمن بچه درست شدع

انقباض نیس استخوان کمرم درد میگیره دیدین ادم کار سنگین میکنه کمرش درد میگیره اون شکلی درد کمرم

عزیزم پس فک نکنم درد زایمان باشه..این دردا تو ماه آخر طبیعیه

منم یکم کار کنم کمر درد می گیرم

⚘خدایا شکرت❣
من هفته ۲۶ این علایم رو داشتم و متاسفانه زایمان کردم دخترم رفت... هر وقت رفتی واسه زایمان منم دعا ...

عزیزدلم انشالله به حق این شب عزیزم به حق امام حسین خدا بهت فرزند سالم و صالح بده ،میشه بگین دقیقا علائمتون چی بود؟

اخرین پریود ۱۵بهمن بود اما با  تاریخ سونو ۹بهمن بچه درست شدع

منم 15 بهمن اخرین پریم بوده..برای من تاریخ احتمالی زایمان 20 آبان زده 

ولی دوست دارم همون 38 هفتم بچم دنیا بیاد

37 به بعد مسکلی پیش نمیاد اگه زایمان کنی

⚘خدایا شکرت❣
2706