2726

یه سقط داشتم بچم کلی نقص داشت و اخرشم ایست قلبی کرد دکترم گفته تا آزمایش ندادیم و علت مشخص نشده اقدام نکنم. رحمم هم دوشاخه احتیاج به عمل داره....کلی راه طولانی در پیش دارم. دلم خیلی گرفته. عاشق بچه هستم😭😭😭😭

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بمیرم واس دلت😢😢😢ایشالا ب حق آقاحسین ب زودی زود دامنت سبز میشه👼👼👼

رابطه ایجاد کن اما وارد رابطه کسی نشو..حیوانات هم به  جفت بقیه کاری ندارن جزخوک🐷🐖...سعی کن زندگیت خوک وارنباشه،..!✋✋ 

انشالله دامن همه تون سبزبشه منم امروزبچم مریض بودبردم دکتردعا کنیدزودخوب بشه😔

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

الهی خدا بهت یه سالم و صالحشو بده میفهمم چی میکشی منم سقط کردم و فعلا خبری نیست شوهرم مشکل داره 😔😔😔خیلی هم ناراحتی کشیدم بعد سقطم ازخیلیا حرف شنیدم واذیت شدم که به خدا واگذارشون کردم .

شادزی 

الهی عزیزم قسمت نبوده حتما نگران نباش امیدت ب خدا باشه منم دوتا سقط داشتم بعدشم اقدام میکردیم جواب نمیگرفتم امیدت به خدا الان شکرخدا ۱۶ هفتمه ازخدا میخوام مشکلت حل شه یه نی نی سالم بغلت کنی

اگه مهم باشی سراغ تو میگیرن، نمیگیرن چون براشون مهم نیستی!!دیگه توضیح ازاین شفافتر!!! برا خودتون ارزش قائل باشین♥️

منم ایشالا یه هفت هشت سال دیگه میذارم

هنوز عقدم 😍

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

_*برای باردار شدن و تنظیم پریود:*_

👇👇👇 هسته خرما رو دربیارید. خرما رو بذارید تو ماهیتابه با دوسه قاشق روغن زیتون بعد یکی دودقیقه رو گاز با شعله کم تفت بدید تا جایی که نرم بشه خرما بعد سیاه دونه رو اضافه بشه بازم یه تفت کوچولو و خاموش کنید؛ هرروز یه قاشق غذا خوری میل بشه.

🔴برا هر نیم کیلو خرما؛نصف لیوان سیاه دونه

*برای  درمان تنبلی و فیبروم و انواع کیست (تخمدان ،سینه و...) و انواع مشکلات هورمونی مانند کم کاری و پرکاری تیرویید پرولاکتین بالا :

*👇👇👇 نصف لیوان عسل با نصف لیوان سیاه دونه رو قاطی کنید ّهرروز صبح ناشتا یه قاشق مربا خوری استفاده بشه. 🔷دستور دوسین(عسل و سیاه دونه) درمان عفونت زنانه هم می باشد. چون سیاه دانه عفونت زدای بسیار قوی است... کلا برای تخلیه رحم و تخمدان از آلودگی ها بسیار مفید است. ☝🏻روزانه یک *پیاز خام* حتما خورده بشه.البته برای آنهایی که طالب فرزند هستن.

📛یک نکته مهم اینکه ☝🏻 _حتما ده روز قبل از پریود بعد، خوردن سیاه دونه قطع بشه چون گرمیه و اگه بچه باشه باعث سقط میشه.

_ 🔻 *_یعنی از اولین روز پریود باید میل شود تا روز بیستم_* 💭سیاه دانه سالم باشه و آسیاب نکنید🖐🏻

☑😃👌🏻دستور خرما و سیاه دونه برای درمان نازایی ناشی از واریکوسل و مشکلات و ضعف اسپرم مردان نیز موثر می باشد.و خیلیا بدون عمل واریکوسل توانسته اند بچه دار شوند.چندین نمونه هم بودن با اسپرم صفر ... حادترین موردی که نتیجه گرفتن با این دستور زوجی بعد از ۲۲ سال نازایی و خانم تک لوله و اقا با اسپرم صفر پس امیدوار باشین این دستور معجزه کرده😯👏 و تا به حال هرکسی که طبق این دستور عمل کرده به لطف  و استعانت الهی به نتیجه رسیده🤔

*پیامبر ص:* سیاه دانه درمان همه ی بیماریهاست جز مرگ.

🔴❌ *در زمان مصرف این معجون؛حتما باید داروهای هورمونی قطع شود تا نتیجه بخش باشد.و استفاده ی همزمان باعث بی نتیجه ماندن هردو  درمان میشه...* _*حتما هم خانم هم آقا باهم این دستور رو انجام بدن حتی اگه مشکلی ندارن_ و من الله توفیق التماس دعا🤲🏻🌹 تنظیم کننده : زهرا.س

🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻

حتما کنار این دستور که انجام میدید لبنیات محلی به خصوص شیر و ماست مصرف بشه هروز عرق کاسنی خورده بشه روزی یه دونه خیار خورده بشه

🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺

🔻🔻🔻🔻🔻🔻

*بعد نزدیکی حتما دوسه ساعت به پهلو بخوابید*

🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺

🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻

_*برای رفع عفونت‌وخارش واژن*

_ جوش شیرین بزن  به سطح واژن

و بعر نیم ساعت بشور

اگه عفونت داشته باشی میسوزه

ولی اگه نداشته باشی نمیسوزه

پس هرموقع سوزش ایجاد نکرد یعنی عفونت خوب شده

یا میتونید

اویشن بجوشونید صاف کنید  بریزید تو تشت با چند قطره بتادین و اب گرم

یه ربع بشینید توش

یا

نمک دریا حل کنید با ابگرم‌بشین‌ید توش

🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺🔺

واسه بچه دار شدن و خونه دار شدنم لطفا یه صلوات بفرستین😘😘
انشالله دامن همه تون سبزبشه منم امروزبچم مریض بودبردم دکتردعا کنیدزودخوب بشه😔

ان شاءالله که به زودی حالش خوب بشه 🙏

اگه مهم باشی سراغ تو میگیرن، نمیگیرن چون براشون مهم نیستی!!دیگه توضیح ازاین شفافتر!!! برا خودتون ارزش قائل باشین♥️

ان شاالله عمل میکنیو زودی خدا ی نی نی سالم بهت میبخشه.. منم ماه پیش هیسترو شدم من سپتوم رحم داشتم تخت جفتیم دوشاخ بود رحمش دوتا سقط داشت بخاطر شکل رحمش

خدایااااا واقعا 5 سال انتظار بس نیست...؟ نی نی مو زودتر بفرست تو دلم 😭😭😭😭
الهی عزیزم ایشالا میشی منم سه قلو باردار بودم هرسه مردن بیست روز پیش کورتاژ شدم اشکال نداره ایشالا د ...

ای خدا😢😢😢😢😢

بمیرم واس دلت😢😢😢ایشالا ب حق آقاحسین ب زودی زود دامنت سبز میشه👼👼👼

خدانکنه عزیزم. انشاالله. برام دعا کنید😭😭😭😭

2706