2737
2734

اصلا درد نداره از اسون ترين عملاس تويه عملايه زيبايي

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شما بگو عمل آپاندیس تو هر عملی ممکنه احتمال مرگ باشه اصلا میبینی دکتر نه بیهوشی اشتباه میکنه 

ولی عمل آسونی از دید من باید تحقیق کنی یه دکتر خوب پیدا کنی که استرس نداشته باشی

و اینکه ترسناک نیست چون شما قسمتای ترسناکشو بیهوشی

از کجا بدونم بدنم به مواد بیوهشی حساسیت نشون نمیده و صحیح و سالم بهوش میام

اين استرسا طبيعي قبل هر عملي منم ميترسيدم ولي ٢ رفتم اتاق عمل ٤:٣٠ بهوش اومدم

از ١٠٠ ٪؜. شايد. ١٠٪؜ هم كمتر ممكنه بهوش نيان

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
2738
واقعا؟!😟

جدي ميگم 

من ك از امپولم حتي ميترسم اما دنبال دكتره خوبمو پول بياد دستم واسه باره دوم برم عمل كنم

سختيش يه هفتس

اونم من زياد اذيت نشدم فقط سره خوابم اذيت شدم

چون عادت داشتم رو شكم بخوابم يا به پهلو ولي نميشد اونجوري خوابيد اذيت ميشدم

مثلا مال دختر فامیل ما خیلی کوچیک شده😓 باید بدی یه دکتر خوب

خوشبحالش برا من انگار ن انگار عملیه 😒

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
مثلا مال دختر فامیل ما خیلی کوچیک شده😓 باید بدی یه دکتر خوب

من اول یه دکتر ۱۱  تومنی نوبت گرفته بودم اونو کنسل کردم پولم جور نشده بود الان میخوام برم پیش یه دکتر شیش تومنی

2706