1472
1459
عنوان

مگه بازم حشمت گير طوفان افتاد؟؟؟؟

276 بازدید | 20 پست

اولشو نديدم

پرتقالا باز ب باد رفت؟

آنان كه “عشق" پيدا ميكنند حالشان خوب مي شود و آنان كه "موفقيت" پيدا ميكنند روزگارشان ... اما هيچ كدام موفق نمي شوند ، خوشبختي سهم كساني است كه موفقيت و عشق را توام داشته باشند 🌸❤️زندگي هممون توام از عشق و موفقيت🌸❤️

مگه تکرار قسمت ها نیس؟؟؟

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹

نجات پیدا کرد

در خانه ی ما 💒 ابراز احساسات 💏 بوسیدن💋 و در آغوش گرفتن 💖 مانند نفس کشیدن ، بدیهی و ضروری ست!😍👫💍 یک جهان 🌍 ۹ سیاره 🌌 ۲۰۴ کشور 👀 ۸۰۹ جزیره 🏝 ۷ دریا 🌊 و من افتخار آشنایی با تو را داشتم! 😍👫💕

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

مگه تکرار قسمت ها نیس؟؟؟

نه عزیزم

در خانه ی ما 💒 ابراز احساسات 💏 بوسیدن💋 و در آغوش گرفتن 💖 مانند نفس کشیدن ، بدیهی و ضروری ست!😍👫💍 یک جهان 🌍 ۹ سیاره 🌌 ۲۰۴ کشور 👀 ۸۰۹ جزیره 🏝 ۷ دریا 🌊 و من افتخار آشنایی با تو را داشتم! 😍👫💕
1436
نه عزیزم

ای بابا منم نگاه نکردم که تکراره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹
نجات پیدا کرد

پس چرا ناراحت بود؟

آنان كه “عشق" پيدا ميكنند حالشان خوب مي شود و آنان كه "موفقيت" پيدا ميكنند روزگارشان ... اما هيچ كدام موفق نمي شوند ، خوشبختي سهم كساني است كه موفقيت و عشق را توام داشته باشند 🌸❤️زندگي هممون توام از عشق و موفقيت🌸❤️
ای بابا منم نگاه نکردم که تکراره

نه ببين

1447

واییی فکر کردم حشمت گیر یه محله که باز دچار طوفان شده🤣🤣🤣🤣🤣🤣

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند
پرتخالاش سالم موند

كِي شروع شد؟؟؟

كِي شروع شد؟؟؟

فردا ساعت چهاربهع تکرار میده

دوستهای نازنیننم تو این‌ماه محرم حسابی التماس دعا دارم برای دوباره باردار شدنم این که حس قشنگ مادر شدن لمس کنم برای همه متظرها دعا کنید سپاس و صلواتی هم برای شادی روح پدر برادرم بفرستید ممنون 😍😍😍😍😍😍
1474
مگه تکرار قسمت ها نیس؟؟؟

نه زود بزن تازه شروع شده امروز دیر شروع شد

منم خوشحال بودم تکرار یه هفتس ندیدم خوبه دیدم تازس

فعلا چیزی نشده دریانشون داد طوفانی اما اونا سالمن

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس
نه زود بزن تازه شروع شده امروز دیر شروع شد منم خوشحال بودم تکرار یه هفتس ندیدم خوبه دیدم تازس فعلا ...

اوکی دارم‌نگاه میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1331