2737
2739
عنوان

ازدواج یه ام اسی لطفا بیاین حیاتیه

671 بازدید | 74 پست

سلام دوستان یه مشورت حیاتی داشتم دادش بنده دکتره و 34 ساله و الان دو ساله براش درگیره زن گرفتن بودیم ماشالله تیپ و پرستیژ چیزی کم نداره و یک مورد هست داریم نتیجه می گیریم ولی یه مساله پیش اومده که همه کاسه کوزه ها را شکسته دکتر گفته مشکوک به ام اسی چون علائمی داری حالا به نظرتون ما قبل از اینکه ام آر ای بده بریم جواب بگیریم یا بعدش چون ممکنه خدای نکرده ام اس قطعی بشه اون موقع دیگه باید قید ازدواجو بزنه اما اگه الان بگه چیزیم نیست شرعا و اخلاقا گناهی نکرده  خیلی کلافه ایم و نیاز داریم به مشورت شما خوبان به ویژه ام اسی های عزیز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیز باید بگین که دکتر گفته مشکوکه، به حق وحرمت ببمار کربلا ایشالا که داداشتون چیزیش نیست

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘

اوالا انشالله ک این شک فقط ی شکه و برادرتون سالم هستن اما عزیزم شما اگه ب دختر خانم نگید بعد جواب ام ار ای خدای نکرده ام اس و نسون بده فکر نمیکنید بهشون دروغ گفتین؟و گولش زدید؟ب نظرم همین الان همه حقایق و بگید انشالله برادرتون سالم هستن این خانم هم مختاره الان اگه بگن نه بهتر اینه ک بعد ازدواج بگه دروغ گفتین

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
2738
خیلی ممنون از لطف خانوما پاسخاتون خیلی خوب بود ولی سری که در نمی کنه دستمال نمی بندن 

منظورم اینه که الان ممکنه همه ما مشکوک به یه چیزی باشیم یعنی تا نریم همه آزمایش بدیم نباید پا پیش بزاریم

منظورم اینه که الان ممکنه همه ما مشکوک به یه چیزی باشیم یعنی تا نریم همه آزمایش بدیم نباید پا پیش بز ...

ولی مطمئنم اگه خدای نکرده چیزی باشه هیچ کس حاضر نمیشه کلا باید در این حالت قید ازدواجو زد  فکرم اینه که ایشون فقط مشکوکه بله اگه قطعی بود و حالش بد بود و ..گفتنش واقعا باید انجام بشه اما الان ....

خودتون بذارین جای دختر خانوم هرچی برای خودتون پسندیدین برای ایشون هم بپسندین 

نمیشه اینجور گفت که بقیه هم خودشون بزارم جای ما آیا در این حالت میرفتن همه چی رو قطعی می کردن بعدش ..میگم شاید این خواست خدا بوده که صرفا شک هست خیلی از ماها به خودمون قبل از ازدواج شک داشتیم ولی خوب فقط قطعی ها رو گفتیم 

نمیشه اینجور گفت که بقیه هم خودشون بزارم جای ما آیا در این حالت میرفتن همه چی رو قطعی می کردن بعدش . ...

عزیزم شاید بقیه اشتباه کنن شمام میخوایین اشتباه کنین؟

من میگم شما خودتو بذار جای دختر خانم ببین دوست داشتی بدونی قبلش یا نه

درسته ک همه قبل ازدواج نمیریم چک کنیم همه چی رو ولی ب شما گفته شده ک چیزی مشکوک هست اینا خیلی فرق دارن

حالا شما تا صبح برای خودت توجیه کن و دلیل بیار ولی اخلاق حکم میکنه صبر کنید قضیه روشن شه اگه مشکلی نبود ک الحمدالله اگه بود ب دخترخانم اطلاع بدین با علم ب این قضیه جواب بده اون بنده خدا هم حق انتخاب داره

هرجور صلاح میدونید از ما نظر خواستین ماهم گفتیم 

2706