1507
1482
عنوان

اگه تو بودی برای ادامه زندگیت چیکار میکردی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 80 پست

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

مسخره میکنی؟

نه گلم چرا مسخره کنم

جالبه برام سوالات

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) تا در طلب گوهرکانی,کانی تا در هوس لقمه نانی ,نانی ,من فاش میکنم حقیقت مطلب را ,هرچیز که در جستن آنی,آنی1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀                                                                         
1484
چرا دوسشون نداری؟

اره دوسشون ندارم

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) تا در طلب گوهرکانی,کانی تا در هوس لقمه نانی ,نانی ,من فاش میکنم حقیقت مطلب را ,هرچیز که در جستن آنی,آنی1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀                                                                         
1334
1396
برام یه کم عجیبی. از قبل میشناسمت حسم بهت یه طوره خاصیه. نمیدونم چرا!

کاربری قبلیمو یادته؟🙂

فک کنم در جریان سوء تفاهما بودی درسته؟

سوالی داشته باشی میتونم جواب بدم😁

الان ۲ یا ۴ حرص و طمع ادما تمومی نداره میدونم هر کدومو انتخاب کنیم بازم چیزای بیشتری میخوایم🤷🏼‍♀ ...

کاش واقعا میشد 10 سال از این زندگی مسخررو کم کرد بجاش به آرزوهامون برسیم

1457