1507
1482
عنوان

اگه تو بودی برای ادامه زندگیت چیکار میکردی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 80 پست

وااای فکرکنم هیچ کدوم

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....

اگه میخوایین بدونین فیبروز ابرو خوبه یا نه 

حتما این مطلب بخونید

1473

سوالت اشتباه بود 

تا وقتی گزینه دو هست 

دیگه گزینه چهار الکیه

۱۰ سال از عمرت کم میشه ولی ۱۰ تا آرزو

تو یکی از اون آرزو ها میتونی ایده آل خودت و آرزو کنی و کلی عمر کنی نه فقط ۲ سال😘

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها باردار نیستم برای رسیدن به آرزوهامه صلوات لطفا.دوست دارم با عشقم ازدواج کنم و پزشکی قبول بشم
8
چرا؟ سخته نه؟🙂

آره دیگه

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
چرا؟ سخته نه؟🙂

چقدر سوالات جالب میپرسی

خصوصا اون تاپیک قبلیت تلویزیون یا نی نی سایت😂😂😂

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) تا در طلب گوهرکانی,کانی تا در هوس لقمه نانی ,نانی ,من فاش میکنم حقیقت مطلب را ,هرچیز که در جستن آنی,آنی1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀                                                                         
سوالت اشتباه بود  تا وقتی گزینه دو هست  دیگه گزینه چهار الکیه ۱۰ سال از عمرت کم میشه ول ...

نه نمیتونی

ایده ال یعنی ۱۰۰ درصد همه چیز

یعنی اگر بخوای کسی بمیره میمیره، بخوای کسی عاشقت بشه، میشه

ولی تو آرزوهات نمیتونی اینا رو جا بدی

تا جایی که یادمه غول چراغ جادو عاشق کردن و کشتن بلد نبود🙂

1476
1457