1464
1411

فکر کن یکی از موارد زیر در ازای هزینه ای که مقابلش نوشته شده بهت فروخته میشه

کدومو انتخاب میکنی؟

تعداد رای : 36
نظرسنجی
۲۰ سال عمر بیشتر در ازای از دست دادن خونه ای که توش زندگی میکنی
7
19%
تحقق ۲۰ تا از آرزوهات در ازای از دست دادن ۱۰ سال از عمرت
24
66%
۲۰ روز قدرت نامحدود و بدون چون و چرا در ازای حذف یکی از اعضای خانوادت
2
5%
تبدیل شدن به ایده آل ترین خودت در ازای از دست دادن تمام عمرت بجز ۲ سال
3
8%

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

هيچ كدام تامام ✋

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"
1436

دو رو انتخاب می کنم و آرزو می کنم مورد ۴ به چنین چیزی تبدیل بشه:

تبدیل شدن به ایده آل ترین خودم همینجوری مفتکی😈

تصمیم من برای حضورم در نی نی سایت و اینکه به چه میزان فعالیت کنم یا نکنم تصمیمی کاملن شخصی هست. من اگر در تاپیک های شما حضور پیدا می کنم به این دلیل هست که وقتی کاربری در تبادل نظر تاپیک درج می کنه درحقیقت درجستجوی عقید دیگران درباره مسئله یا مشکلشه. پست گذاشتن بنده هم در تاپیک های شما هم به هیچ وجه به این معنا نیست که تصور می کنم عقاید من وحی منزله. خیر، من تنها و تنها عقیده م رو بیان می کنم. اگر به هر دلیل تمایل ندارید در تاپیکتون حضور پیدا کنم می تونید این موضوع رو صراحتن بیان کنید. اما هرگز و هرگز تلاش نکنید من رو به خاطر حضورم در اینجا مود اهانت قرار بدید. این ار علاوه براینکه رفتار غیراخلاقی بسیار زننده ای هست، مفید به فایده هم نیست. من به خاطر خوشایند اعضا در اینجا عضو نشدم که به خاطر نارضایتی شون بخوام از اینجا برم. نی نی سایت یک سرگرمی و وقت گذرونی برای من هست و انتخاب اینکه سرگرمی من چی باید باشه هرگز برعهده شما نیست. اگر درباره حضور آقایان در اینجا سوال یا شبهه ای دارید می تونید به این تاپیک مراجعه کنید:                                                                                                https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3356754&slug=%DA%86%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%B9%D9%86%D9%88%D8%A7%D9%86-%DB%8C%DA%A9-%D8%A7%D9%93%D9%82%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%DB%8C-%D9%86%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D9%85&postId=108023083

من 20 روز قدرت نامحدود رو انتخاب میکردم در ازای یکی از اعضای خانوادم

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) تا در طلب گوهرکانی,کانی تا در هوس لقمه نانی ,نانی ,من فاش میکنم حقیقت مطلب را ,هرچیز که در جستن آنی,آنی1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀     میخوای لاغرشی؟ کلیک کن                                                        
8
1403
من 20 روز قدرت نامحدود رو انتخاب میکردم در ازای یکی از اعضای خانوادم

يعني شيفته خانواده دوستيت شدم من 👌😂😂😂

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"
وای بیچاره وون که انتخاب میکنی😁😁مادر شوهره یا جاری یا خواهرشوهر؟

مجردم

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) تا در طلب گوهرکانی,کانی تا در هوس لقمه نانی ,نانی ,من فاش میکنم حقیقت مطلب را ,هرچیز که در جستن آنی,آنی1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀     میخوای لاغرشی؟ کلیک کن                                                        
1514