2703
2553

خود کرده را تدبیر نیست  .. این سواله آخه

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اسیی جون اصن نباید خودتو با مادرش مقایسه کنی ک.. هیچکس مادر ادم نمیشه و هیچکسم همسر ادم نمیشه.. هر کسی جای خودش. دوست جونیا بی زحمت کلیک کنین میره روی عکس تابلوم بهم رای بدین. عکس صفحه اول اخرای صفحه چهره وینی هارلو

😁😁😁😁😁

مجبوری بپرسی؟

اونم گفته مادرم تا دیگه نپرسی

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

عزیزم اولویت هر انسانی مامانشه ( یاد خاطرات دق آور همسرش در  این مواقع میوفتد و حرص میخورد😂😂)بنظرم این سوالای تفرقه ای رو نپرس دیگه چه میشه کرد چه درست بگه چه غلط کنه اون که نمیگه تو 😞 بنظرم فقط دعوا شه

2714

خودت سوال کردی بعدم هی اصرار کردی که جوابی که دوست نداری بشنوی بعدم ناراحت شدی !!!!!😐😐😐

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
اسی ی جون اصن نباید خودتو با مادرش مقایسه کنی ک.. هیچکس مادر ادم نمیشه و هیچکسم همسر ادم نمیشه.. هر ...

عجب آدمی هستی بابا😂😂

مامانم همیشه میگه من 9 ماه سختی کشیدم تا قلبت شکل بگیرع نزار یکی تو 15 ثانیه بشکنه برع💔 اسکار بهترین لحظه تعلق میگیرع به لحظه ای که خدا محال ترین آرزوتو براورده میکنه💙.  صدای خنده ی خدا را میشنوی؟ دعا هایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد💜     مثلا وقتی داری بوسش میکنی اشکات بریزه رو گوشیت :))💚     سیگار بکش! مست کن! بغض کن!  ولی با آدم خر درد و دل نکن!!!     وقتی میبینمت فقط یه جمله میاد تو ذهنم  :  ( اعوذ بالله من الچشمانت )  : ×
اگر یه روز برا پسرت زن بگیری،زنش همینن سوال از ش بکنه شما دوست داری در جواب پسرت به زنش چی بگه.....

همسرش براش مهم باشه من باید برای پدرش مهم باشم نه بچم اون دیگه سر زندگیشه

🙈بعضیا تو زندگی شون از کوچیکی انقدر سختی دیدن و دیدن مادر چقدر زجر کشیده مطمئنم خیلی هاتون این و به چشم دیدید واسه همین سخت بخواد پشت مادرشو خالی کنه

اما اگر من بودم می گفتم خانم که فقط از سرم باز بشه 

واقعا میتونست زبونی بگه

بعد دوتا مسئله جدا گونن 

فک کن یکی از شما بپرسه بچه و بیشتر دوس داری یا مادرت و

اما میگم میتونست زبونی بگه شما 

آقا هستم🕵️‍♂️
2706