2410
2553
عنوان

سن که میره بالا . . .

187 بازدید | 11 پست

داشتم فکر میکردم چقدر بازه جوانی کوتاهه . مثلا رونالدو جوون که بود چقدر خوشچهره و جذاب بود الان خیلی قیافه ش بد شده .

چقدر بدم میاد از اینکه طراوت و شادابی جوونی اینقدر کوتاهه .

البته اینو جدا از بحث مدل مو و زاویه عکاسی در عکس دوم عرض کردم , چون اگر خودتون هم عکسای دیگه رو سرچ بزنید از لحاظ قیافه و جذابیت واقعا افت کرده و مثل اول نیست .

فکر کنم همین یه عکسش جالب شده از اول خیلی خوب نبود 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

همین ها دلایل ناپایداری این دنیا و فانی بودنش هست که نشون میده این دنیا ذره ای ارزش در برابر جهان پس از مرگ ندارد...

با دو قانون در این جهان هرگز به تفاهم نرسیدم، یکی خواب بود و آن دیگری زمان...
2714

فدای سرت به هر حال سن میره بالا مهم اینه که به آدم خوش بگذره همین رونالدو روز به روز پولدارتر و زندگیش بهتر میشه و بیشتر لذت میبره

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

قیافه نداره

فدا سرم

عمر خودمون گذشت! رونالدو کیه !

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

من نسبت به دهه ی ۲۰ زندگیم جذاب تر شدم الانم رو بیشتر میپسندم شوهرم هم پخته تر شده

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود