2726
عنوان

دخترم تب داره😰

| مشاهده متن کامل بحث + 184 بازدید | 41 پست
نه اتفاقا دختر من تب می‌کرد در حد چی بگم دو سه شب بستری شد

من بچم تحت نظر دو دکتر هردوتاشون تب فقط عفونته دندون تب نمیده

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره

حتما باید ببریش پیش دکتر.پسر من یکسال و نیمش بود تب شدید داشت پیش پزشک عمومی بردم گفت از دندونه گلوشم ملتهبه.وقتی قطع نشد پیش متخصص بردم گفت میان مفصلش عفونته و هشت روز بستری شد ،ان شالله چیز جدی  نباشه ولی حتما ببرش

هرگاه ارزش ها عوض میشوند،عوضی ها با ارزش میشوند👌👊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی ناراحتم.کلی فکر الکی همش میاد تومغزم.اگه تشنج کنه،اگه عفونت باشه،آزمایش و کلی فکردیگه.داغون میش ...

نگران نباش بامعاینه مشخص میشه نیاز ب بستری ازمایش نداره .ویروسه فصلیه 

چه عفونتی داشت؟کجاش ینی؟

گفت گوش و ریه .معاینه صدا نفسش باگوشی و گوششم بادستگا . اصلا هم از نفس کشیدنش قابل تشخیص نبود ن گرفتگی بینی داشت نه ابریزش نه سرفه هیچی فقط تب 

2728
من بچم تحت نظر دو دکتر هردوتاشون تب فقط عفونته دندون تب نمیده

عزیزم دکتر دخترمم همین حرفو زد کلی آزمایش وفلان هیچی نشون نداد بخدا وقتی مرخص شد چند روز بعدش سه تا دندون درآورد  دیگه برا دخترم تجربه شده بود هر وقت تب شدید داشت بعدش دندون در می‌آورد البته من اینو به همه نسبت نمیدم خدایی نکرده یه بچه عفونت داشته باشه

گفت گوش و ریه .معاینه صدا نفسش باگوشی و گوششم بادستگا . اصلا هم از نفس کشیدنش قابل تشخیص نبود ن گرفت ...

سلام عزیزم‌خداروشکر همون شب بهش دونوبت بروفن دادم.فردا صبحش که پاشد دیگه تب نکرد.به۲۴ ساعت نکشید.ممنون

این سومین کاربریمه😅😅😅

عزیزم پسر منم ی سالشه چند روز پیش این‌جوری شد ویروس اومده تا چهار روز تب کرد اصلا شیاف جواب نمی‌داد دیگ ایبوپروفن دادم روز چهارم خوب شد

سلام عزیزم‌خداروشکر همون شب بهش دونوبت بروفن دادم.فردا صبحش که پاشد دیگه تب نکرد.به۲۴ ساعت نکشید.ممن ...

دقیقا پسرم تا ایبوپروفن دادم تا فرداش خوب شد😁

سلام عزیزم‌خداروشکر همون شب بهش دونوبت بروفن دادم.فردا صبحش که پاشد دیگه تب نکرد.به۲۴ ساعت نکشید.ممن ...

خداروشکر عزیزم 😚