1472
1459
عنوان

آیا شما به صبر اعتقاد دارین 🙄🙄😯

331 بازدید | 83 پست

سلام روزتون بخیر 

دوستان شما به صبر منظورم همون عطسه هستش اعتقاد دارین؟؟ همین که قدیمیا میگن

دوستان من 6 ماهه نامزدم ولی چندباری که داشتم پیش خودم فکر آینده زندگی با همسرم و خرید جهیزیه میکردم همش یکی عطسه زده و صبر آورده 😑 خیلی نگرانم همش میترسم نکنه اتفاقی بیفته همه چی بهم بخوره 🙄😥

خیییییلی اعتقاددارم من

آقایونی که درخواست دوستی میفرستین ، واقعا درونه من چه چیزی میبینین ک فکر میکنین میشینم درد و دلتونو گوش میکنم  اگه خیلی دلتون پره خب برید بشینین تو دسشویی  با تشکر مرسی اه  

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1473

باز پیداش شد این😐

آقایونی که درخواست دوستی میفرستین ، واقعا درونه من چه چیزی میبینین ک فکر میکنین میشینم درد و دلتونو گوش میکنم  اگه خیلی دلتون پره خب برید بشینین تو دسشویی  با تشکر مرسی اه  

بیخیال بابا 

🌟واسه ظهور امام زمان یه صلوات بفرستین 🌟هرکی که داره امضای منو میخونه انشاالله خدا تمام حاجتاشو برآورده کنه الهی آمین🙏واسه مستاجرا هم دعاکنید ازته دلتون که صاحبخونه بشن....                                                     کاربری قبلی nazlikhanoomهستم
8
وای به نظرت یعنی چی میشه؟ خیلی میترسم من 😢😢😭

توکل ب خدا ، نگران نباش

عجب شانسی داری توو تاپیکت اولین پست رو وقیح گذاشت😂😂😂😂😂😂

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرِ روزِ تولدم هستش که مصادف میشه با دوطرفه شدنه همین عشقی که تمامِ وجودمو گرفته!!❤
کی پیداش شد؟ 

وقیح

1474
باز پیداش شد این😐

کی؟چی؟

🌟واسه ظهور امام زمان یه صلوات بفرستین 🌟هرکی که داره امضای منو میخونه انشاالله خدا تمام حاجتاشو برآورده کنه الهی آمین🙏واسه مستاجرا هم دعاکنید ازته دلتون که صاحبخونه بشن....                                                     کاربری قبلی nazlikhanoomهستم
کی؟چی؟

وقیح😂 اولین کامنتو گزاشته

شانس نداشتی که تا تاپیک گذاشتی این وقیح بی ...س امد

کجاست تورو خدا به منم نشونش بدین

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
1450