2733
2734
عنوان

نظر سنجیه همه بیایییییییید۰😨😨😨

209 بازدید | 29 پست

یکی از گزینه هارو انتخاب بفرماید  اونی ک واقعا هست

تعداد رای : 36
نظرسنجی
ندارم
15
41%
شوهرم نمیزاره خودم خیلی دوسدارم
6
16%
دارم
15
41%
دزدکی شوهرم نصب کردم😐
0
0%
تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌

دارم ولی شوهر ندارم😐

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خخخخ یعنی هلاک مرد زلیلی تونم

منم نمیزاره وگرنه الان قرارداد داشتم با اینستا اینقد استفاده کرده بودم

شکرت خدا 😍شکرت شکرت و بازهم هزاران بار شکرت روز ۲۱/۱۰/۹۸بهترین روز زندگیم بود .چرا چون گفتن سالمی وقراره بیای بغلم دختر ناز مامانی😍😍😚 .خدایا ازت میخوام به همه منتظرا یه بچه سالم بدی تا طمع خوش مادر شدن و مخصوصا دختردار شدن رو بچشن .شکرت هزاران بار که میوه بهشتو بهم دادی 
2738
خخخخ یعنی هلاک مرد زلیلی تونم منم نمیزاره وگرنه الان قرارداد داشتم با اینستا اینقد استفاده کرده بود ...

خب پس دیگه مرد ذلیلی تون معنی نداره گلم

مرد ذلیلیمون میشه

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
خب پس دیگه مرد ذلیلی تون معنی نداره گلم مرد ذلیلیمون میشه

بله بله به نکته ظریفی اشاره فرمودید 

شکرت خدا 😍شکرت شکرت و بازهم هزاران بار شکرت روز ۲۱/۱۰/۹۸بهترین روز زندگیم بود .چرا چون گفتن سالمی وقراره بیای بغلم دختر ناز مامانی😍😍😚 .خدایا ازت میخوام به همه منتظرا یه بچه سالم بدی تا طمع خوش مادر شدن و مخصوصا دختردار شدن رو بچشن .شکرت هزاران بار که میوه بهشتو بهم دادی 
2706