2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
چند شنبه است ۳۰ ام ؟؟

نمیدونم.پنجشنبه یا جمعه میشه احتمالا

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali
ثبت نام کردم زمانش نمیدونم هیچیم نخوندم کاش خدا کمکم کنع فرجی شع خسته شدم ‌

حالا یک ماه مونده میخونی.

خوش به حالت من اصلا ثبتنامم نکردم رشتمو نمیخاست اصلا

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali
حالا یک ماه مونده میخونی. خوش به حالت من اصلا ثبتنامم نکردم رشتمو نمیخاست اصلا

من رشتم فقه و حقوق بود چند سال پیش شرکت کردم اونموقع تو البرز ی نفر میخاست منم اونموقع ها عاشق معلمی بودم ولی با ۱ درصد رد شدم یعنی تستم خوب زدم ولی الان سالها گذشته و اصن درسا یادم نیست از همه مهمتر  برام خیلی مهمه دلم میخاد از این در ب دری شغل راحت شممم دبیری دینیا ام زدم دعا کن برامممم  زیاد

من رشتم فقه و حقوق بود چند سال پیش شرکت کردم اونموقع تو البرز ی نفر میخاست منم اونموقع ها عاشق معلمی ...

ایشاالله که قبول میشی عزیزم

2738
ایشاالله که قبول میشی عزیزم

خیلی سال ک از درس دورمممم فک نکنم چیزی تو ذهنم باشه اصن خدا کمکم کنه عاشق معلمی بودمممم کاش الان درس میخوندم و عقل الان داشتم میرفتم فرهنگیان سالها شاگرد اول بودم چی شد اخرش اح

خیلی سال ک از درس دورمممم فک نکنم چیزی تو ذهنم باشه اصن خدا کمکم کنه عاشق معلمی بودمممم کاش الان درس ...

هنوز دیر نشده. ی ماه فرصت هست از درسای عمومی شروع کن و یکی دوتا ام تخصصی هارو بخون.

نمونه سوال سالهای گذشته رو هم بگیر بخون انشالله که خدا کمکت میکنه و قبول میشی 

هنوز دیر نشده. ی ماه فرصت هست از درسای عمومی شروع کن و یکی دوتا ام تخصصی هارو بخون. نمونه سوال ساله ...

از کجا نمونه سوال بگیرم بهم میگیییی چون شاغلم یه کممممم نمیدونمم زده شدم  ولی گفتم بزار اخرین شانسم امتحان کنممم 

از کجا نمونه سوال بگیرم بهم میگیییی چون شاغلم یه کممممم نمیدونمم زده شدم  ولی گفتم بزار اخرین ش ...

سایت   ای استخدام   داره نمونه سوال ، برای عمومی هاشم رایگانه فک کنم ، از اونجا میتونی بگیری