2703
2553

دعا کنید چیزی نشده باشه التماستون میکنم خیلی ناراحتم 

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

😭😭😭😭😭

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 

انشاا...به حق امام علی اتفاقی نیوفتاده باشه و خیلی راحت برطرف شه نترس.

زنگ بزن ب دکترت شاید بگه پروژسترونی چیزی استفاده کنی نترس اصلا

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
ان شاالله چیزی نیست ۶ ماهه هم که دنیا بیان بچه میمونه نگران نباش

ن دنیا نیان خیلی کوچیکن کلا ۷۰۰ گرمن 😭😭😭😭

آمپول واسه تکمیل ریه هاشونم نزدم جفتشونم پسرن 

😭😭😭😭😭

منم دوسه روز پیش خونریزی شدیدی داشتم حتی یه لخته بزرگ دفع کردم اما بازم رفتم دکتر گفت هیچی نیست بچه سالمه تو هم نگران نباش 

اگر از عاشقـــیـــ گفتم      همیشه ازتو گفتم ...
2706