1676
1605

دعا کنید چیزی نشده باشه التماستون میکنم خیلی ناراحتم 

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا بیان بزرگ بشن میخوان بهشون بگن دوقلوعیید😍😍😍😍😍

۱۴ تا صلوات فرستادم برات ایشالا که چیزی نیست

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1677

وای عزیزم منم چهار ماهگی همین بلا سرم اومده انشاء الله که چیزی نیست استرس نداشته باش بدتره

درست تو اوج نا امیدی و کفران نعمت، خدا دوتا فرشته کوچولو تو دلم گذاشت شک بزرگی بود. برای سلامتیشون یه صلوات مهمونم کنین 

گلم منم صلوات برات فرستادم انشاالله چیزی نباشه 

احتمالا هماتوم داری 

اونم جای نگرانی نیست پناه برخدا 

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر از عاشقـــیـــ گفتم      همیشه ازتو گفتم ...

😭😭😭😭😭

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا بیان بزرگ بشن میخوان بهشون بگن دوقلوعیید😍😍😍😍😍

انشاا...به حق امام علی اتفاقی نیوفتاده باشه و خیلی راحت برطرف شه نترس.

زنگ بزن ب دکترت شاید بگه پروژسترونی چیزی استفاده کنی نترس اصلا

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
1665
ان شاالله چیزی نیست ۶ ماهه هم که دنیا بیان بچه میمونه نگران نباش

ن دنیا نیان خیلی کوچیکن کلا ۷۰۰ گرمن 😭😭😭😭

آمپول واسه تکمیل ریه هاشونم نزدم جفتشونم پسرن 

😭😭😭😭😭

منم دوسه روز پیش خونریزی شدیدی داشتم حتی یه لخته بزرگ دفع کردم اما بازم رفتم دکتر گفت هیچی نیست بچه سالمه تو هم نگران نباش 

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر از عاشقـــیـــ گفتم      همیشه ازتو گفتم ...

خیلی حالم بده فقط واسه اینکه دعام کنید تاپیک زدم ترخدا دعا کنید 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

خدایا تورو ب بزرگیت قسمت تورو ب حسین سربریدت تورو ب پهلویه شکسته فاطمت این خانم و پسراش سالم باشن و اتفاق بدی براشون نیوفته 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

برای باردار شدنم دعا کنید و ی صلوات مهمونم کنید ممنونم😘😘😘😘

سلام.چی شد استارتر؟دکتر چی گفت؟

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نیم پسر شد و خدا رو شکککککر سالمه...پسر پسر داریم ما...قند و عسسسسسل داریم ما...  بازم منتظر ی هدیه ام...نازدونه ای ک نظر کرده امام رضا (ع)و مادرشونه...دعا کنید سالم و صحیح باشه...ویارمم لیموترش و خربزه و تخم مرغ آبپزه...  نمیدونم سر حاملگیام لیمو چی از جوون من میخواد  امضای قبلیمم پاک نمیکنم...عزیز دل اولم همممممییییشه ب یادتم...  لعنت ب گوجه درسته با نمک دونه درشت...لعنت ب لیمو شیرین...  چون تو رو یادم میارن...مسافر بهشتم...هنوزم ب یادتم...برام صلوات بفرستید زودتر خدا بهم باز ی فرشته بده
1645