2737
2734

بیاید شانسی بگید یا هرکی حس ششمش قویه بگه من کی باردار میشم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

شش ماه دیگه اولین چیزی که اومد تو ذهنم

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واقعا ب اینااعتمادداری؟ـ

طرف اینجا بمن باحسه ششمش کلی حرف زد همشم برعکسشو گفت

همه هم تحویلش میگرفتن

فالگیراشم بااسمه مادر فال میگیرن 

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2731
واقعا ب اینااعتمادداری؟ـ طرف اینجا بمن باحسه ششمش کلی حرف زد همشم برعکسشو گفت همه هم تحویلش میگرفت ...

نه ولی حدسه دیگه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

منکه فک نمیکنم کسی باشه بتونه بگه و واقعا هم درست بگه اما یه نفر اینجا برام یه فال قهوه گرفت خیلی درست بود...اما قطع کاربری شده😢

اما خدایی اگه کسی واقعا میدونه منم بگه...اگه واقعا مطمئن هستین بگین من کی باردار میشم؟

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍
2738

ب اینا فک نکن یبار من پرسیدم یکی گف حامله نمیشی یکی گف اذر یکی گف شیش ماه دیگه الانم حاکلم خخخخ بیخیال

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

توروخدا کدومتون واقعا حس ششم قوی دارین؟؟؟؟ب من بگین این ماه باردارم یانه سه روز دیگه بایدپریود شم

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..

وقتی نور خورشید صبحگاهی بر قله سبلان در 311روز سال با زاویه 45درجه بر تخته سنگی در ارتفاع 861از سطح دریا ظلع جنوبی غربی اگه اونجا باشی رویتش کنی باردار میشی اینارو من نمیگم حسم میگه

وقتی نور خورشید صبحگاهی بر قله سبلان در 311روز سال با زاویه 45درجه بر تخته سنگی در ارتفاع 861از سطح ...

وا😐

حالا حدسی بکو گی میشم