2733
2734
عنوان

از بین رفتن عفونت

1278 بازدید | 30 پست

خانما من پارسال عفونت شدید رحم داشتم رفتم دکتر بهم پماد و اینا داد کمی خوب شدم ولی دوباره بررگشت تا اینکه چند مدت بعد رفتم یه دکتر دیگه معاینه کرد و گفت زخم دهانه رحم داری ولی خیلی کوچیک و کمه😥 ازم تست پاپ اسمیر هم گرفت و قرص های قوی بهم داد

تست پاپ اسمیرم چیز خاصی نداشت و همه چیزم اوکی بود

و با خوردن قرص ها و استفاده از پماد ها خوبه خوب شدم تا همین یکی دو ماه پیش.

عفونت ادراری گرفتم و خارش واژن و یکمم بوی بد داشتم.

ولی شرایط رفتن به دکتر برام جور نمیشد اصلا. توی اون مدت آب زیاد خوردم و توی یه هفته 

تا اینکه توی یه هفته دو شب یه حبه سیر گذاشتم داخل 

عفونت ادراریم خود به خود خوب شد الان نه بوی بدی هست و نه خارش و نه ترشحی

به نظرتون خوب شدم باز؟

از دوستم که دکتر هست پرسیدم گفت به احتمال قوی خوب شدی چون آب زیاد خوردن خودش کمک می کنه

Dance me to the end of Love...

ببين عسل درمانى هم خوبه واسه عفونت

البته عسل خوب

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره شنیدم اون رو هم چطوری فیلوسوفیا جونم؟😍 دلم برات تنگ شده بود

خوبم عزيزم تو خوبى؟

لطف دارى منم همينطور

راستى عنبر نسا هم خيلى خوبه ها

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
2731
خوبم عزيزم تو خوبى؟ لطف دارى منم همينطور راستى عنبر نسا هم خيلى خوبه ها

ممنون عزیزم

عنبرنسا قبلا دود دادم زیاد افاقه نکرد

کاهو و دمنوش پونه هم خوردم اینا هم خیلی خوب بودن

Dance me to the end of Love...
ممنون عزیزم عنبرنسا قبلا دود دادم زیاد افاقه نکرد کاهو و دمنوش پونه هم خوردم اینا هم خیلی خوب بودن

كاهو راستش تا حالا نشنيده بودم واسه عفونت

ولى پونه خوبه همينطور آويشن و چاى كوهى

2738

گل پنیرک

آویشن 

پونه

بحوشون

سردشد بریز تو ظرف اسپره مثل شیشه پاکن

بعد دسشویی خودتو شستی اسپره کن ب خودت بعد خودتو خشک کن عالیه

ما کوچیکا خدامون بزرگه.....  کاربر سابقم🤕 کاربریمو بعلت شناخته شدن ترکوندم🤣 والا هر اسمی زدم نیاورد چاره ای نداشتم😂
2706