2737
2734
عنوان

از خدا خیلی ممنونم که با ای وی اف بچه دار میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 2386 بازدید | 101 پست
فکر کردم شما ivf کردید نگو اشتباه کردم خدا بچه ههاتون و حفظ کنه انشالله

عزیزممم  من ای وی اف کردم  ۴ سال پیش  ولی  خدا نخاست  ...

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
عزیزممم  من ای وی اف کردم  ۴ سال پیش  ولی  خدا نخاست  ...

نا امید نشید . حتما صلاحی هست

منم اگه ۱۳ سال قبل به دنیا اومده بودم، شاید الان اینقدر هدفمند نبودم. و اعتقادات دینیم قوی نبود. به طور مثال بقیه دخترای فامیل در قید و بند حجاب نیستن. اما من هستم. بعد لذتی که در بچه دار شدن بعد چند سال هست خییلی زیادتره و شما رو تربیت بچت خییلی حساس میشی. و مامانم همیشه میگه هر چی که خدا دیر بهت میده بهترینشو میده. این جمله رو وقتی نا امیدم میگه. میگه شاید دیر پزشک بشی ولی مطمینم بهترین دانشگاه قبول میشی و یکی از دکترای تاثیر گذار میشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نا امید نشید . حتما صلاحی هست منم اگه ۱۳ سال قبل به دنیا اومده بودم، شاید الان اینقدر هدفمند نبودم. ...

معلومه  از حرفات که  گل دختری  ..ممنون ازت  من دیگه خیلی وقته اصرار نمیکنم به خدا  هر چی به صلاح همون بشه   سالم و صالح بودنش مهمترین چیزه واسم😘درخاست دوستیمو قبول کن

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
نا امید نشید . حتما صلاحی هست منم اگه ۱۳ سال قبل به دنیا اومده بودم، شاید الان اینقدر هدفمند نبودم. ...

تهرانی  هستی  

2728
بله

بیا خصوصی

میگم  یه کم دیرتر انتقال بدی بهتر نیست   به نطرت

چرا عزیزم؟؟ 

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️

آره عزیزم درست میگن مامانت

ان شالله خدا به ماهم یه دختر قدردان و خوب و مهربون مث تو بده

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️
2738

من ای وی اف انجام دادم.خیلی راحته.ترس نداره.شوهرم مشکل داشت.خانم هایی که اونجا بودن گفتن اگه منفی بشه سر سالش خودتون حامله میشین.منفی شدم.اما با ناباوری سر سال دقیقا همون تاریخ باردار شدم.اما متاسفانه توی سنو گفتن پاهاش تشکیل نشده نامه دادن سقط کنم.دفع شد دیدم پاها کامل سالمه.کسی به من نگفت آزمایش آمینو سنتز بدم.خدا ازشون نگذره.الان افسردگی و عذاب وجدان گرفتم.کاش بیشتر تحقیق میکردم.هنوزم تو اقدامم.هزینه ای وی اف دوباره ندارم.امیدم به خداست.دعا کنین

من ای وی اف انجام دادم.خیلی راحته.ترس نداره.شوهرم مشکل داشت.خانم هایی که اونجا بودن گفتن اگه منفی بش ...

عزیزم چقد سخت

ولی ناامید نشین خدایی که یبار خواسته و طبیعی حامله شدید ان شالله بازم براتون میخواد و مادر میشید

فقط استرس نداشته باشید و اگه شوهرتون مشکل دارن ایشون رو تقویت کنید و توکلتون بخدا باشه من دلم روشنه 

چقدر بد که از حالا داری بچه های آی وی افی رو برتر میدونی   من هیچ وقت واسه چیزی که دارم و یا ق ...

بچه های ای وی افی یعنی چه؟ چه فرقی با بقیه بچه ها دارند؟ این طرز تفکر غلط چیه شماها دارین؟

خدایا به به حق علی اصغر امام حسین به همه ی منتظرا نینی سالم و صالح بده. تعجیل در فرج امام زمان صلوات..به زودی مامان میشم😙😍 
منم مامانم بچه دار نمیشد. بعد ۱۳ سال با ivf بچه دار شد و من دیده به جهان گشودم    

ای جانم 

خدایا به به حق علی اصغر امام حسین به همه ی منتظرا نینی سالم و صالح بده. تعجیل در فرج امام زمان صلوات..به زودی مامان میشم😙😍