2733
2734

سلام .دوستان زندگی هاتون چطوره؟ اینگار اینجا 90 درصدتون ناراضین و خیانت دیدین. چرا واقعا

من از وقتی اینجا عضو شدم از ازدواج بدم اومده از مردا بدم اومده ، اصلا هرکی رو میبینم فکر میکنم خیانت کاره. تو زندگی ها حتی وقتی خوشبختن میگم اره چون هنوز دست خیانتش برات رو نشده!!😕

یعنی واقعا تا همین حد بدبین شدم و از ازدواج وحشت دارم هرچی خوندم تاپیک خیانت و کتک و نمیدونم شکست عشقی و..

چرا همه میگن برگردیم عقب ازدواج نمی کنیم و اکثرا بخاطر بچه و زوری ادامه میدن

لطفا لایک نکنین مرسی💝

اینجا دردودل میکنم من خوشیامو نمیگم کسی آه نکشه و دلش نسوزه

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به نظر م آدمی که مشکل نداشته باشه وجود خارجی نداره

دستهایم را در باغچه می کارم... سبز خواهم شد...سبز...سبز...سبز... و پرستوها در گودی انگشتان جوهریم تخم خواهند گذاشت....با عشق برای آبان خانم

ازدواج که همیشه کیف و خوشی نیس بدشانسی و روزای بدم هس 

موقع انتخاب باید چشمارو باز کرد 

فک نکنم کسی تو زندگیش مشکلاتش صفر باشه 

یکی شوهرش بده یکی مادرشوهرش یکی زنش .... چاره چیه

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...
2738

واسه همین  کاربرا میان میگن افسرده ای ای بلی.... چه خبره تاپیکات دروغه باشه من دوست ندارم چیزی بگم که اونیکه نداره دلش بخواهد

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

چون هیچکس تاپیک نمیزنه از خوشیاش بگه فقط کسای ک مشکل دارن از مشکلاتش میگن

نه عزیزم اگر انتخاب خوب کنی ازدواج خیلیم خوبه از مجردیم خیلی بهتره. حتی سختیاشم شیرینیه

خدایا از رحمتت نا امید نیستم
اونکه بله ولی تا این حد که هرچی اینجا میبینیم خیانت و کتک و... اینا باشه؟

نه آخه اینجا واسه درددله

من خودم وقتی رستوران میرم و جشن میگیریم و خرید و مهمونی و خنده تاپیک نمیزنم

ولی وقتی حالم بده تاپیک میزنم درددل میکنم و به شوهرم فحش میدم 🤦‍♀️🤦‍♀️

منطقی فکر کن !
اینجا مگه چند درصد از کل جامعه هست ؟

من خودم دلیلی که اینجام اینه که بتونم یکم خانوما رو بشناسم
و بتونم دلخوش باشم که سمت دختری قبل از ازدواج نرم!
خلا های عاطفی و احساسی تو خواب منو روانی میکنه !!!!! واقعا نمیدونم چیکار کنم
نگید فقط دخترا اینطوری هستن ، ما پسرا هم درد داریم !!!
موقعیت خیلی زیاده اما برای من صداقت توی که رابطه خیلی مهم تره

2706