2726

چقد شکست عشقی خوردید الهی بمیرم براتون😭😭😭😭😭

حیف شماها نیست به خاطر عشق تون گریه کنید حیف صورت ظریف و دوس داشتنی بعضیا نیست واقعا ایشالا همه به عشق شون برسن😔😔😔😔

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

من ب عشقم نرسیدم ولی خوشحالم 😂

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من ب عشقم نرسیدم ولی خوشحالم 😂

چرا

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
واسه همین که خدا دوستی نامحرم رو حروم کرده دیگه. زیان خالی

پس چطور بعضیام اینجا بهم رسیدن 

خدا نکنه اجی 

عشق ادمو پیر میکنه به خدا 

من موهام تا پایین گودی کمرمه 

هرکسی میبینه عاشقش میشه از خوشکلی هیچی کم ندارم 

اما الان داخل موهام هر روز دارم موی سفید پیدا میکنم 

تو عشق داغون شدم ۴ سال بحث داشتیم غصه داشتیم و در اخر تمام شد رفت رفتم 

اما ارزششو نداشت ....

میدانم که خدا مرا میبیند و به زودی حاجت دلم را براورده میکند .. آمین 
چرا

چون الان ک بزرگ شدم میفهمم بدرد هم نمی‌خوردیم

خیلی بچه و بی ‌شخصیته

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
نمیدونم چرا مثل شماها کم هست😁

منم اوایل داغ بودم 

کارم گریه و زاری و دعا بود 

3 سال میگذره و دیگه عین خیالم نیس

2706