1542
1578

سلام اولا ک توهین نکنید بگید کی میره از پدرش شکایت کنه

چون وظیفه ی پدره ک همه ی خرج فرزندشو بده مخصوصا دختر

بعدم اگه اطلاعی دارید راجب سوالم لطفا کمکم کنید❤😘

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

کلیک کنید

1546

من وکیل نیستم..

اما بچه رو قاطی اینکارانکنید..

این عمل باعث شسکسته شدن یسری قوانین وچهارچوب شخصیتی میشه

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

وظیفش نیست که ... چند سالتونه مگه؟اگه ۱۸ سال دارید هیچ وظیفه ای نداره تا همینجاشم منت سرت گذاشته 

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
عزیزم خرج تا خرج داریم 

ببین من دانشگاه دولتی میرم

شهریه پدرم واسم نمیده ک بگم اره یه خرجیه رو دستش

و فقط بهم خرج دانشگاهمو میده همین

الان چندوقته بهش گفتم بهم پول بده برم شلوار بخرم

هنوز نداده

بخدا خجالت میکشم بگم ولی عید ک یه شلوار گرفتم همش و همه جا اون پامه(خودم پس انداز داشتم ک برم بخرم ولی از کارکردن خودم هست دوست نداشتم خرج کنم)

1432
وظیفش نیست که ... چند سالتونه مگه؟اگه ۱۸ سال دارید هیچ وظیفه ای نداره تا همینجاشم منت سرت گذاشته&nbs ...

چرا پدر برا بچه ای که خودش از رو هوسش یا هر دلبخواهی تو این دنیا آورده و وظیفش بزرگ کردنشه باید منتی سر بچش باشه!!

بیخیال عزیزم

۲۰ سالته

دانشجویی

سر کار میری

خدای نکرده مشکلی نداری که 

اصلا پدرت وظیفه ای نداره با این اوصاف

بعدم از عید شش هفت ماه مگه بیشتر گذشته؟

شکااااایت آخهههه؟؟؟؟

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من وکیل نیستم.. اما بچه رو قاطی اینکارانکنید.. این عمل باعث شسکسته شدن یسری قوانین وچهارچوب شخصیتی ...

من ۲۰ سالمه🙄

میدوونم کار خوبی نیست ولی شما بگین من اگه پدرم بهم پول نده از کی برم پول بگیرم اخه؟؟؟

1563
من ۲۰ سالمه🙄 میدوونم کار خوبی نیست ولی شما بگین من اگه پدرم بهم پول نده از کی برم پول بگیرم اخه؟؟؟

وضع مالیش چطوره؟چن نفرین؟زندگیا سخت شده اونا گناهی ندارن حالا ک کارمیکنی خب برای خودت بخر

سالها بگذشته از میلاد من.                                        کو یکی مردانه باشد یاد من.                                      من و تنهایی و یک شمع روشن.                                 خدایا نکند باد بیاید😢
وظیفش نیست که ... چند سالتونه مگه؟اگه ۱۸ سال دارید هیچ وظیفه ای نداره تا همینجاشم منت سرت گذاشته&nbs ...

دخترما

اخه مدرکی هم هنوز نگرفتم ک برم سرکار

اگه مدرک داشتم ک خودم میرفتم سرکار منت اونو نمیکشیدم😕

1480