2410
2553
عنوان

رنگ امیزی دیوار ورطوبت خونه

93 بازدید | 11 پست

سلام دوستان.خونهدمن واحد همکف که متاسفانه از واحددبالاییمون جندروزیه اب چکه میکرده داخل خونمون.حالا قراره امروز واحد بالاییمون تعمرکنه مشکلش رو.اما سوال من اینه.مامیخوایم دیوارامونو رنگ امیزی کنیم.کسی میدونه چقدر باید صبر کنیم به خاطر رطوبت دیوار ؟یعنی از امروز که مشکل چکه کردن نداشته باشیم چن روز دیکه میتونیم رنگ کنیم؟

کسی این مورد روداشته؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تا وقتی که خشک بشه دیوار وگرنه رنگی که میزنین رو نابود میکنه یا پوسته پوسته میشه میریزه یا نم رو پس میده اینور رنگ ردش میمونه در کل خراب میشه یه چند هفته صبر کنین

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2720
ای خدا....اخه صبر رو ازکجا بیارم من😔😔

صبر کنی بهتر از اینه که بعد اونهمه خرج واسه رنگ دیوارا آخرش یه گوشش خراب بشه و ناراحت بشی نم دیوار وحشتناکه به هیچی رحم نمیکنه حیفه که خرج کنین و با یه ذره نم خراب بشه بذار خشک بشه بعد

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2714
سلام براتون درخواست فرستادم میشه قبول کنید شما برس حرارتی برند اکسیژن دارین؟ خوبه؟

سلام عزیزم.من خریدم اما پسش دادم.چون راضی نبودم.چون قسمتی که موهارو شونه میکنه ددشت ان واصلا لای موهانمیره.اما زن داداشم خریده راضیه خیلی.