2733
2734

اون  هفته  اینطور  نبود  الان  دیدم  امروز  سه  ماهش  کامل  شد 

کسی  اطلاعی  داره؟ باید ببرم  دکتر  خطر  داره؟ 

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عادیه اصلا نترس دختره منم بود خونه بهداشت پرسیدم گفت چیزی نیس اون برای اثرشه چن بار ازاین کنه ها میزنه خود ب خودمیفته

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣

اصلا نگران نشو ماله پسر منم دقیقا همینجوری بود.خود ب خود خب خب میشه.من ب دکتر نشون دادم گف جایی واکسنه.خب میشه.خوبم شد.دقیقا همین بود.هیچیم نزدم بهش

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
واکسن سالکه؟ شاید دوزش زیاد بوده ولی فک نکنم چیز مهمی باشه خوب میشه

بدو  تولد  ب ث  ژ

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 

نگاه دست سمته راسته همه ما ی رد هست همینه دیگه همین ی باره بقیه ها هیچ ردی نمیمونه

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
2706