2726
عنوان

مادرشوهر.اشتباه کردم؟

366 بازدید | 22 پست

حرف پیش اومد تو شوخی و خنده گفتم خیلی از مادرا بچه اولشونو بیشتر دوس دارن مث شما که پسر بزرگه تون سوگولیتونه فرقی نمیکنه چجوری رفتار کنه.با پدرشوهرم بهم نگاه کردن گفت نه من سه تا پسرمو یه اندازه دوس دارم.گفتم همشونم همینو میگن.اخه بخاطر برادرشوهر بزرگه م و زنش خیلی اذیتم کردن بیخود و بی جهت

ن خوب گفتی

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کدوم پدر مادری میان خودشونو در معرض اتهام قرار میدن که ما فرق میزاریم اخه😂

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
مگه عروس های اخر هم اذیت میشن من تا شنیدم عروس اول در به در و تو سری خورعروس بعدی کیف میکنه و ریاست

نه والا وسطیا عشق و حال میکنن اولی و آخری بدبخته 

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
مگه عروس های اخر هم اذیت میشن من تا شنیدم عروس اول در به در و تو سری خورعروس بعدی کیف میکنه و ریاست

ما سه تا عروسیم.عروس وسطی اذیت میکنه و سوگولی هم هس.زن پسر اول

2706