2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه بارداری برا تشکیل لوله های عصبی جنین مفیده حتما بخور.با مواد غذایی ممکنه اون مقدار کافی بهت نرسه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2731

چ ربطی داره!!! از نقص های مادرزادی و پوکی استخون (نرمی) جلوگیری میکنه

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
اره ولی مواد خوراکی و طبیعی بخوری خیلی بهتره مث خرما عدس شیره انگور و....

شیره انگور تو بارداری عیبی نداره ....ببخشید همین الان فولیک خوردم بالا اوردم یعنی فک کنم ۱ ثانیه هم نشد اصلا نمیتونم مزه بدی میده

2738
شیره انگور تو بارداری عیبی نداره ....ببخشید همین الان فولیک خوردم بالا اوردم یعنی فک کنم ۱ ثانیه هم ...

نه چه اشکالی داره؟؟؟

ولی چرا یدوفولیک نمیخوری؟؟؟خیلی خوبه

خیلیا خواستن مارو زمین بزنن...ولی نمیدونن بزنن زمین، هوا میره😎😝
۱ ثانیه نشد الان خوردم بالا اوردم

ببین چه تایمی از روز حالت بهتره بخور. به همراه آبمیوه هم خوبه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
اگه باردار نباشیم هم میتونیم بخوریم؟ 

آره من قبلا رفتم دکتر کم خونی داشتم و بخاطر یبوست قرص آهن نمیتونسم بخورم دکتر بهم گفت بجاش اونو بخور. درواقع خودش آهن نیست ولی جذب آهن رو راحت تر میکنه