2726
عنوان

حرفش بد نبوده؟؟

136 بازدید | 14 پست

باخواهرم یک جا میریم سرکار،باهمکارا نشسته بودیم من گفتم مامان میگه بعد از کار میخاین بیاین خونمو تمیزکنید خسته اید یهو خواهرم جلوجمع گفت تومجبورنیستی بیای خودم تمیزکاری میکنم بعدش گفتم رزیتا اصن ب مامانم کمک نمیکنه تو کارای خونه،منم گفتم چون من زندگیم جداس طبقه ی بالا،بالا کلی کاردارم بعد گفت توچکارداری هی میگی من خودم دفعه ی پیش رفتم کل خونه مامانمو تمیزکردم،دوستشم گفت اره رزیتا اصن ب مامانش کمک نمیکنه، موندم دوستش ازکجا خبرداره ک من ب مادرم کمک میکنم یانه!؟ فک کنم خواهرم بهش گفته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه پس دوربين گذاشته خونه مادرتون دوستش

ببينه كدومتون كمك ميكنيد

چه كار زشتي ادم مسائل خصوصي شو جلو جمع دوستاش نميگه در حضور ساير اعضاي خانواده اونم!هم كار شما و هم خواهر ..

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
2728
نه پس دوربين گذاشته خونه مادرتون دوستش    ببينه كدومتون كمك ميكنيد چه كار زشتي ادم ...

بخدا کلی ازش ناراحت شدم و به روی دوستش اوردم که اره من ازخواهرم بدجور ناراحتم ک جلو جمع گفته رزیتا کاری نمیکنه توخونه مامانم

مهم مادرته حرف خاهرتو بیخیال. کارش بهت افتاد انجام نده

مامانم میگه جوش نزن میگم اخه مامان مگه میشه !هربار سر یه چیزی اعصابمو خرد میکنه یا میگه لباسات چرا اینجوریه چرا حموم ننیری!...چرا عطر ننیزنی اخه به اون چه 

فکر نکنم با این حرفا کسی خراب بشه پیش کسی شاید شما زیاد حساسی دوستم

ب نطرم زشته تو جمع یهو خواهرت بگه فلانی دست ب سیاسفید نمیزنه تو خونه مامانش و فقط میخوره میخابه و اصن خودش زندگی وکار نداره!

2706