2737
2734

چه حسی دارین بهش؟

حسش می‌کنین؟ من گاهی که دلم پره نعوذبالله می‌گم میبینی من و اصن؟ برات مهمم؟ یا تو مهربون نیستی

اما وقتی فکر میکنم که یه سری نعمتایی هم دارم 

وقتی می‌بینم تولد بچه هااز یه سلول  و... میگم حتما هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی به خدا کنایه میزنن دهن کجی میکنن.....دلم کباب میشه واسش😢

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728
2738
همه کس من خداست سنگ صبورم خداست وسط اینهمه بدبختی و بی رحمی روزگار تنها کسی که میتونم باهاش حرف بزنم ...

چه جوری حسش میکنی؟

چه جوری باهاش حرف می زنی؟

من تا میام حرف بزنم چون کسی رو نمیبینم نمیشنوم نمی دونم چی بگم😔

اوووه من واااقعا عاشق خدام

انقدباهاش حرف میزنم

خیلی خدای پایه ایه

هرچی میخوام میده بهم وگرم دیرمیده میدونم به صلاحمه

خیییلی باجنبس چون زیاددیدم ادمایی که حتی بهش توهین میکنن

خیلی متنابراش نوشتم خیلی حرفاباهاش زدم

کلا توخونه تنهام من باخداخییییلی حرف میزنم

وااااقعا عشقمه

حتی وفتی عقدکردم به شوهرم گفتم واااقعا ااشقتم ولی توقلبم نیستی

چون قلبم فقط واس خداس فقط فقط

درخواست دوستی=بلاک(  )                    باتچکر🤞

حس عشق ،آرامش ،خدا خیلی مهربونه . اگه هم گاهی مشکلی تو زندگیم پیش میاد دلیلش رفتارهای خودمه و یا امتحان الهی هست باید راضی بود به رضای خدا 

یاعلی

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی

همیشه این عکس یادم میاره، اگه من نمیتونم با چشام خدا رو ببینم، اون همیشه منو می بینه و یادمه. حتی اگر جوابم و نده‌...

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌
2706