2733
2734

سلام. دوستان من تجربه خودم رو ازین بیماری با شما در میان میزارم. اول اینکه واقعا این بیماری با هیچ نوع دارویی درمان نمیشه. من هورمون درمانی کردم فایده نداشت. اندو من پیشرفته هس حتی رژیم غذایی رو حدقل هفتاد درصد رعایت میکنم. اما از تخمدان ها حالا ب روده و بقیه بدن حتی میتدنه بره. هیچکس اطلاعاتی نداره اما من روی بازو و کنار چشم حتی توده درمیارم.اینا هم مرتبط با اندومتریوز هست . بدونین ک این بیماری همه جا در میاد . برداشتن رحم و تخمدان های خراب ک هی کیست شکلاتی و غیره در بیاره بنظرم تنهاراه. ممگن هس .من خودم میخام ابن کارو انجام بدم. بچه ندارم ولی بچه دار شدن با کلی هزینه تازه اگر بشه با این بیماری ک انتقال پیدا میتونه بکنه چون ارثیه چ کاریه؟ خانومی رو میشناسم ک برداشتن کامل رحم تخمدان داشته بخاطر همین بیماری مزخرف. الان خیلی راضیه . این تنها راهه وقتی خورده خورده عضو رو برداری هیچ فایده ای نداره. من درد های بسیار شدید لگنی دارم طوریکه بعد از دفع بدنم قفل میشه. الان یک تخمدانم هرکار میکنم بدون کیست نمیشه.روی بازوم کیست بزرگی دارم ک با هیچی درمان نشده. کنار چشمم هم دراورده بودم دو دفعه. حالا سینه هام هم پر از کیست شده بخاطر داروهای بی فایده هورمونیِ.تنها راه عمل کامل هس. تا دکتر هرجا این وامونده پخش شده رو صافکاری کنه و عضو بدرد نخور رو متاسفانه باید انداخت دور.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام

حدود 10 سال اندومتریوز داشتم و چندین متخصص معروف رفتم و چندین درمان متفاوت رو امتحان کردم و هیچ نتیجه ای نگرفتم همه میگن اندومتریوز درمان قطعی نداره و فقط میشه نشانه ها رو کم کرد. 

انواع مختلف مسکن خورم که تنها برام مشکل ورم معده ایجاد کرد. دکاپپتیل 6 ماه زدم که باعث پوکی استخوانم شد.7 سال قرص جلوگیری استفاده کردم که تنها خستگی مزمن برام میاورم و....

کلی درمان گیاهی رو امتحان کردم 

تا به این گیاه رسیدم......گیاه پنج انگشتی....

از عطاری بگیریدش یک هفته مونده به سیکل قبل هر غذا یک سر قاشق غذا خوری با اب بخورید

من که خیلی نتیجه گرفتم....شما هم امتحان کنید انشاالله که بهتر بشید.

سلام حدود 10 سال اندومتریوز داشتم و چندین متخصص معروف رفتم و چندین درمان متفاوت رو امتحان کردم و هی ...

سنو داخلی اندومتریوز را تشخیصص میده؟

برای سلامتی تو دلی ام یه صلوات مهمونم کن لطفا

سلام به همگی

خوب هستین؟

یکی از دوستای من پژوهشی در مورد سلامت زنان داره. برای این که بتونه کارش رو انجام بده نیاز داره که یه بررسی انجام بده بین تعداد مشخصی از دخترها و زنهای ایرانی و مشکلاتی که احیانا براشون پیش اومده.

اگر چند دقیقه وقت داشته باشین ممنون میشم لطف کنین و به این پرسشنامه جواب بدین و اون رو برای اطرافیانتون هم بفرستین. خیلی این موضوع براش مهمه و خیلی کمک بزرگی بهش میکنین.

https://survey.porsline.ir/s/Ay1TwFrv

ممنونم

2738
عزیزم شما اندومتریوزتون درمان شد ؟ چطوری میشه بگین 

اخرین باری که سونو دادم هنوز هستش اما اندازش کوچیک شده و علائم و درد هام خیلی خیلی بهتر شدن

دردهی پریودی من اینقدر زیاد بود که شیاف میذاشتم مسکن هم جواب نمیداد

الان بدون مسکن پریودیم رو رد میکنم

درد و سوزش چندساله حین رابطه  آیا ممکن بخاطر اندومتریوز باشه!

سلام عزیزم بله بخاطر اونه و میتونه از خشکی رحم یا عفونت هم باشه

۱۴۰۳/۰۱/۱۷: خدای مهربونم ممنونم که بعد از ۲سال انتظاراین ماه میخوای بمن یه تودلی شیرین و سالم بدی و من مامان میشم این ماه😍لطفا برای مادرشدنم یه صلوات بفرستید🥰