2726
عنوان

ورم پلک+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 24442 بازدید | 28 پست
ای وای براشمام خارش داره؟

برا من قرمز میشد

میسوخت

کوچیک شده بود

شاید برا شما گلمژه باشه

برا همین میگم برو دکتر خیالت راحت بشه

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
مگه نمیدونستی

نوچ

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام عزیزم ...ببخشید ورم پلکتون خوب شد ؟؟؟پلک منم 8 ماهه ورم کرده خوب نمیشه ...اگه ورم پلک شما خوب ش ...

سلام عزیزم اره ورم پلک من دوهفنه ای خوب شد

کم آب زدم مواد ارایشی نزدم دست نزدم حل شد یه پلکم بود فقط.برادر شوهرم الان یکسال بیشتره دوتاپلکاش ورم داره هر دکتری هم بگی رفته خوب نمیشه نمیدونم چرا

گروه آبی؛وزن شروع:۶۸  وزن هدف:۵۸  
سلام عزیزم ...ببخشید ورم پلکتون خوب شد ؟؟؟پلک منم 8 ماهه ورم کرده خوب نمیشه ...اگه ورم پلک شما خوب ش ...

اهان راستی من پیس چشم پزشکم رفتم گفت گل مژه ست پماد داد فکر کنم یه چشم پزشک برو

گروه آبی؛وزن شروع:۶۸  وزن هدف:۵۸  
خدارو شکر که مشکل شما حل شد ....خواهش میکنم اگه برادرشوهرتون راهکار پیدا کرد و ورم پلکش خوب شد به من ...

چشمای شمام کوچیک شده؟؟

تو یه درخت قشنگی منم پیچک ، جون میگیرم وقتی که دور تو میپیچم خودم تعلیق کردم:> 

سلام عزیزم ورم پلک شما خوب شد ؟منم الان یک چشم پشتش کمی ورم داره چند ماهه همه کار از اسکن آزمایش خون دکتر رفتم ولی رفع نمیشه