2726
عنوان

نظرسنجی اسم دختر

176 بازدید | 10 پست

کدوم قشنگه

تعداد رای : 39
نظرسنجی
مارال
7
17%
دنیا
10
25%
همتا
22
56%
درباره اسم کاربری سوال نپرسید😐                    خیلی هم قشنگه😆                                        همین شم بعضی هاتون ندارید😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لنیا بذار خیلی قشنگه

😐😐

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
2728

همتا خاصتره شیکترم هست ولی منم کلا از بچگی اسم آریانا رو خیلی دوست دارم نمیدونم چه مرضی هست زیاد شاید شیک نباشه ها ولی من عاشقشم

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.

اخ گفتی جانان و دیانا رو خیلی دوس دارم ازاون سه تام همتا

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣

ایشالا ب زودیه زود خبره مادرشدنتو تاپیک میزنی عزیزه دلم

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣