2726
عنوان

همکار شوهرم عاشق شده. شما جای من بودید چی کار میکردید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4180 بازدید | 106 پست

دستگاه سی ان سی جهت برش cnc روی فلزات استفاده می شود همچنین برای ایجاد طرح های دلخواه روی سنگ میتوانید از cnc سنگ استفاده کنید و برای ایجاد نقوش بسیار زیبا و جذاب روی دربهای فلزی منازل و ... از پانچ cnc ورق استفاده می شود. برش پلاسما نیز نوعی برش دهنده برای متریال مختلف است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی چی ضایعس یه دفعه ول کنم ؟😐خب بایدم ضایع باشه باید ناراحت میشده خب ،نپرسیدی وقتی زن اینو بهش گف ...

شوهرم به زنه گفته چی دارید میگید و ...زنه هم عصبانی شده رفته. شب زنه میخواسته گروه کاریشون رو تو تلگرام پاک کنه شوهرم پیام فرستاده که پاک نکنید چون گروه رو لازم داشتند. حتی شوهرم موضوع رو به همکارشم گفت.

خود خانمه هم به مادرش گفته میخواد بعد طلاق با شوهر من ازدواج کنه مادرش کلی دعواش کرده که آبروی ما رو میبری دختره بی حیا و از این حرفا

2728

عزیزم لطفا بگرد راه منطیقشو پیدا کن اگه غیر منطقی رفتارکنی وابروی همسرتو ببری ممکنه بعدا تو همچین مورد مشابهی ازت پنهان کنه بهشم بگو فقط بخاطر تو واکنش شدید نشون نمیدم

یه نظرم گفته دوقطبیه تا اگه برخلاف حرفاش عمل کردن ،اون روی خودشو نشون بده 😶شوهر شما هم یا میخواد ازش سو استفاده کنه برا کارش یا اینکه بدش نیومده از لین پیشنهاد  حالا چجوری جرات کرده به شما بگه این خودش یه مسئلست 

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘 

یعنی زنه به شوهرت پیشنهاد ازدواج داده؟ بعد شوهرت اومده به مامانشو خواهرشو تو در میون گذاشته که چیکار کنین ؟یعنی شوهرت نمیدونسته باید اون لحظه چیکار میکرده ؟جواب زنه رو حتما گفته باید فکر کنم درسته؟ فکر میکنم تاپیکت سرکاریه یا شماها خیلی روشن فکرین😳

به شوهرم گفتم میخوام بهش پیام بدم موبایلم رو ازم گرفت گفت آبروی منو میبری. شک ندارم اگه پیام بدم بدج ...

بهش بگو اگه کسی به من این پیشنهاد رو بده عکس العمل من چی باید باشه؟؟ ببین جوابش چیه بهش بگو هر رفتاری توی این قضیه ببینم مطمئن باش همون رفتار رو متقابلا انجام خواهم داد

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
بنظر من شما چیزی بهش نگو اگه بیماری دوقطبی داره یعنی دچار افسردگی شدیدی هستش  ممکنه با حرف تو ...

اتفاقا شوهرم میگفت ممکنه یه وقت خودکشی کنه. منم دلم برای شوهر و بچه هاش میسوزه. شوهرشم به همسرم پیام داده بود که همکاری با خانمش رو جدی نگیره چون دوقطبیه یه وقتایی خیلی شور و شوق داره بعد یه مدت بیخیال میشه

این خانم اونطور که شوهرم گفته افسردگی و اختلال دو قطبی داره و فکر و خیال برش داشته که با شوهرم تفاهم ...

چرا همسرت بهش رو دادهغ

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم
من جای تو بودم میرفتم سر کار اقام زنه  رو شت پت میکرد

اتفاقا مادرشوهرم پیشنهاد داد منم یه بار با شوهرم برم جلسه شون ولی بچه شیرخواره دارم نمیتونم برم. بچه ام هم شیر خشک اصلا نمیخوره که بسپارمش به کسی.

شوهرت باید قاطعانه قطع همکاری کنه 

به شوهرت بگو یا قطع همکاری میکنه یا آبروی بر باد رفتشو به تماشا میشینه 

محکم برخورد نکردی که اینجوری ادامه داده شوهرت 

مردم هر چی بیمار یا سالم طرفت شوهرته تو با شخص شوهرت طرفی 

محکم و قاطعانه حرفتو بزن بدرک ناراحت شه بدرک کارش پیشرفت نکنه  قرار نیست تو بسوزی برای پیشرفت آقا 

بهش بگو جامون برعکس بود اوتوقت میزاشتی ادامه همکاری بدم ؟ 

هیچ دلیلی رو قبول نکن بگو یا همین که میگم یا مرم سراغ خانوادت و خانوادش و...

2706