2733
2734
عنوان

الان که عکس بازی شد بیاین عکس بزاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 2815 بازدید | 208 پست
من از تمام اجزای طلا ، خرید انگشترو خییییلی دوست دارم، بعدم دستبند

عکس طلا یا بدلیجاتو بفرست عزیزم

دوستای گلم من مجردم و باردار نیستم این تیکر بارداری هم نشون دهنده تاریخ کنکورمه😨😨 برام دعا‌کنین و یه صلوات بفرستین😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم از من یه گرمه و خیلی دوستشون دارم البته چرخیده😂

قشنگه 

بخشی از  اون به شدت درون من زنده است                                                        و  بخشی از من برای همیشه با او مرده... 

😍😍😍 من عاشق اینام مامانم نمی خره😭😭

دوستای گلم من مجردم و باردار نیستم این تیکر بارداری هم نشون دهنده تاریخ کنکورمه😨😨 برام دعا‌کنین و یه صلوات بفرستین😘😘
2728
خیلی نازه 

مرسی عزیزم شمام بفرست

2738

گوشواره منم دقیقا مثل ماال شماست .گردنی هم داره.ازروبی خریدم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
ندارم

خب بدلیجات... منم همین یه تیکه طلا رو دارم 

من فقط دستبند دوسدارم بعدم گردنبند  النگو بدم میاد

عکس بده فیض ببریم

2706