2733
2734
عنوان

الان که عکس بازی شد بیاین عکس بزاریم

2815 بازدید | 208 پست

الان که عکس بازی شد اونم از نوع لب که خودمم گذاشتم بیاین عکس گوشواره هامون رو بزاریم اگه طلا بود گرم رو هم بنویسیم اینجوری ایده میشه برای کسایی کخ می خوان بخرن و این چیزها....قبول؟؟؟؟ من رفتم عکس بگیرم بزارم شمام بزارین آبجی های خوشگلم

دوستای گلم من مجردم و باردار نیستم این تیکر بارداری هم نشون دهنده تاریخ کنکورمه😨😨 برام دعا‌کنین و یه صلوات بفرستین😘😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

حکما

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2738
😐همرزمان همرزمان

یهو یاد طلا افتادم هر چی طلا داری بگیر 

دوستای گلم من مجردم و باردار نیستم این تیکر بارداری هم نشون دهنده تاریخ کنکورمه😨😨 برام دعا‌کنین و یه صلوات بفرستین😘😘

من از تمام اجزای طلا ، خرید انگشترو خییییلی دوست دارم، بعدم دستبند

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

اینم از من یه گرمه و خیلی دوستشون دارم البته چرخیده😂

2706